Zwierzęta wytępione

Nasza Księgarnia
wytępione zwierzęta
flora i fauna
wytępione zwierzęta

Rzadko daję dziesięć gwiazdek. Ale tutaj jest to w pełni uzasadnione. Ta książka to małe arcydzieło zoologicznej literatury popularnonaukowej.
Po niezwykle ciekawym wstępie autora następują opisy gatunków wytępionych. Czytelnik dowie się najważniejszych rzeczy o budowie, wstępowaniu, trybie życia i przyczynie wytępienia różnych, wybranych przez autora gatunków. Najszerzej...

• Fauna
  • Zoologia
  • Na raz (do ok.200 str.)
  • Zwierzęta
  • Własne
  • Technik weterynarii
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Zwierzęta wytępione