Piękne kłamstwo

Tara Sivec Wydawnictwo: Helion Cykl: Igrając z ogniem (tom 1) literatura obyczajowa, romans
A Beautiful Lie
Marta Czub
Helion
przyjaźń miłość śmierć kłamstwa sekrety tajemnice rozczarowanie zaufanie śledztwo seks namiętność
A Beautiful Lie
Igrając z ogniem (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Marta Czub

wciągająca i trzymająca w napięciu, warto przeczytać

Dawno mnie tak nie wkurzyła żadna książka.
Choć zaczęła się całkiem obiecująco.

Wiecie, ogólnie nie jest zła, czy nawet źle napisana. Po prostu im bardziej zagłębiałam się w akcję, tym większe odnosiłam wrażenie, że bohaterowie to banda kretynów, a nie agentów. Moim skromnym zdaniem, autorka powinna się poważnie zastanowić, czy pisze erotyk czy kryminał. Tu mi się jedno...

Dobra historia tylko akcja toczy sie bardzo nierowno. Najpierw nic sie nie dzieje po to zeby za chwile przyspieszyc i ponownie zwolnic. Za to bohaterowie są dobrze opisani czytelnik jest w stanie ich polubic i zrozumiec motywacje.

Całkiem fajny kryminał z romansem, wszystko sie ze sobą łączy i jest dobrze wyjaśnione. Czasem było dla mnie po prostu za dużo i nieco się ta ksiazka ciągnęła. Wolalabym żeby dialogi były krótsze.

Porywająca, wciągająca, wchłania sie w moment :) polecam na każdą wolną chwilę:)

Z twórczością Tary Sivec zetknęłam się przy innej serii książek i kompletnie mi się ona nie spodobała. Długo zwlekałam zanim sięgnęłam po te serie.
Początek na razie jest dobry. Pierwszy tom przedstawia nam Garretta i Parker. Nie chce pisać za dużo ponieważ fabuła rozwija się stopniowo w książce, i chociaż tak jak piszą inni w recenzjach, część jest przewidywalna i można...

To jest tak powieść nawet spoko, jest kobieta, jest facet jest miłość tajemnica. Reszta? Przewidywalna. Od kiedy kochana bohaterka mówiła o narzeczonym wiedziałam, że będzie złem wcielonym. Czemu to wszystko musi być takie przewidywalne?

Smakowity kąsek. Polecam, dreszczyk zapewniony w każdym aspekcie.

Wciągająca fabuła, lecz dosyć przewidywalna. Mocno uwypuklony wątek miłosny z odważnym opisem scen erotycznych. Postacie ciekawe, przyjemnie przedstawiona jest ich historia. Powieść czyta się lekko i przyjemnie. Nie jest to może majstersztyk, ale warto (można) przeczytać ze względu na lekkie pióro i wciągającą akcję.

Jeżeli szukasz autentycznej chemii w książce pomiędzy bohatermi, to dobrze trafiłaś.
Jeżeli szukasz książki, gdzie pożądnie aż wylewa się z książki, to wiesz, że to ten tytuł.

Do tego mnóstwo tajemnic, niewiadomych, watek kryminalny.

I mamy bardzo wciągającą opowieść o miłości :-)

Dyskusje

• 2018
  • E-book
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Piękne kłamstwo