rozwiń zwiń

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Najpiękniejsze okładki książek
Hwang S.M. "O kurze, która opuściła podwórze" Zauroczyła mnie ta okładka! Brawo dla Joanny Rusinek.
30 tyg. temu
Nowe recenzje i posty
Kontrowersje wokół Plebiscytu Książki Roku LubimyCzytać.pl. Wywiad z nominowanymi w kategorii Człowiek Książki Na blogu ukazała się druga część posta, w ramach którego na kwestie poruszane w komentarzach pod postami o Plebiscycie Książki Roku na portalu LubimyCzytać.pl, odpowiadają nominowani do kategorii Człowiek Książki. Tak samo, jak w  poprzedniej częścią posta,...
1 rok temu
Co teraz czytacie ?
Ja robię reread kiedyś mojej ulubionej książki, ponieważ jestem ciekawa jak ja odbiorę po kilku latach.  Sophie Quire - ostatnia strażniczka książek Sophie Quire - ostatnia strażniczka książek
3 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (MAJ 2019)
Sprzedam TANIO/ wymienię :) ZAPRASZAM!  Sztywniak. Osobliwe życie nieboszczyków30 zł  Jak kominiarzy śmierć w proch zmieni12 zł  Becoming. Moja historia 18 zł  Światło między oceanami10 zł  Inwigilacja 13 zł  Galveston
4 lata temu
Czytamy w weekend
Właśnie wypożyczyłam  Czarne narcyzy Czarne narcyzy , tylko że nie skumałam że to ósmy tom, nie czytałam poprzednich. Myślicie, że warto czy wrócić na początek ?;)
5 lata temu
Pokazuje 6 z 41