Kup teraz - 15 ofert w cenie od 6.99 zł do 28.97 zł

literatura piękna
życie przyjaźń literatura polska
Inne

Oficjalne recenzje i

Czy to przyjaźń jest? Czy kochanie?

Link do recenzji

Przeczytałam w weekend, bardzo dobra książka i szybko się czyta 👌

"Każdy w życiu popełnia błędy, ale to nie znaczy, że musi za nie płacić do końca życia. Czasami dobrzy ludzie dokonują złych wyborów, a i to wcale nie oznacza, że są źli. To znaczy, że są ludźmi..."

Bardzo dobra książka. Uwielbiam takie historie 😍 Polecam jak większość książek autorki.

1988

35/2021 (A)

Pamiętajmy, że na kanwie życie haftujemy dobre i ciężkie chwile układające się w krzyżyk z nici.

7/10 i z zadowoleniem

Ksiązkę bardzo lekko sie czyta. polecam

Nic specjalnego, wszystko bardzo przewidywalne....Bardzo męczące skakanie co chwilę między bohaterami i wątkami a także przeskakiwanie w czasie. Ocenę daje tak wysoką tylko za styl, dość lekko się mimo wszystko czytało.

nudne i przewidywalne, ckliwe i infantylne

Na Instagramie zauważyłam, że dużo osób czyta książki Gabrieli Gargaś. Ja nie miałam okazji zapoznać się z twórczością tej autorki🙈aż do tej pory. Wpadła mi w ręce powieść obyczajowa "Pośród żółtych płatków róż". I to gdzie? W Biedronce🐞 no tam to jest wszystko😂

Po przeczytaniu pierwszych kilku stron wciągnęłam się totalnie😍 Nie spodziewałam się tak dobrej książki, a...

Właśnie skończyłam czytać "Pośród żółtych płatków róż", powieść o miłości, którą niszczy zdrada. Z drugiej jednak strony autorka pokazuje, że zdrada męża może także paradoksalnie zdziałać coś dobrego - może uświadomić żonom/ kobietom, że to nie tylko mężczyźni/ mężowie są odpowiedzialni za kryzysy w małżeństwach. Zuza jest kochanką Roberta, który zdradza swoją żonę Milenę,...

Cześć wszystkim, ostatnio trafiam na bardzo fajne książki i jedną z nich jest „ Pośród żółtych płatków róż” Gabrieli Gargaś.
Pierwsze spotkanie z piórem autorki uważam za bardzo udane. Książkę przeczytałam w jeden dzień i tak mnie wciągnęła od pierwszej strony, że ciężko było mi się od niej oderwać. Trzy kobiety trzy historie, trudne życiowe wybory.
Zuza wplątała się w...

• 2018