Encyklopedia hip-hopu

encyklopedie, słowniki
2005-02-01
2005-02-01
hip-hop rap muzyka

Bardzo fajna książka o amerykańskim hip-hopie, mimo że wydana 10 lat temu to nadal jest aktualna, bo sięga po wydarzenia z głębokiej historii Afroamerykanów aż w połowę XX wieku, gdy rodziła się świadomość przekazu obecnego do dziś w kulturze hip-hop. Kopalnia ciekawych faktów i cytatów w pigułce, pozycja obowiązkowa na półce każdego fana kultury hip-hop.

• Czekają na półkach
  • Rap / Hip-Hop
  • 0- Posiadam -0
  • RAP / Hip-Hop
  • Popularnonaukowe
  • Hiphopy

Dodaj cytat z książki Encyklopedia hip-hopu