W cieniu drzewa Yggdrasil

ENETEIA Wydawnictwo Szkolenia
2008-01-01
2008-01-01

więcej Więcej

Właśnie skończyłam. Generalnie czyta się dobrze. Jednak brakuje mi tu uzupełnienia niektórych wątków. Brakuje mi też "tego czegoś". Szczególnie, że tematyka pogranicza niesie ze sobą ogromny potencjał.

Sięgnęłam po tę książkę zachęcona okładkową recenzją, która obiecywała klimatyczną opowieść, zainspirowaną autentycznymi wydarzeniami z dziejów trzech pokoleń niemieckiej rodziny.
Spodziewałam się ciekawych treści, zwłaszcza że interesuje mnie tematyka związana z pograniczem i tyglem kultur. Niestety, bardzo się rozczarowałam, bo całość jest kiepsko napisana - chaotycznie...

• Rok 2016
  • Na przestrzeni lat