W cieniu drzewa Yggdrasil

Marianna K. Fiett Wydawnictwo: ENETEIA Wydawnictwo Szkolenia literatura piękna
ENETEIA Wydawnictwo Szkolenia
literatura piękna
2008-01-01

Właśnie skończyłam. Generalnie czyta się dobrze. Jednak brakuje mi tu uzupełnienia niektórych wątków. Brakuje mi też "tego czegoś". Szczególnie, że tematyka pogranicza niesie ze sobą ogromny potencjał.

Sięgnęłam po tę książkę zachęcona okładkową recenzją, która obiecywała klimatyczną opowieść, zainspirowaną autentycznymi wydarzeniami z dziejów trzech pokoleń niemieckiej rodziny.
Spodziewałam się ciekawych treści, zwłaszcza że interesuje mnie tematyka związana z pograniczem i tyglem kultur. Niestety, bardzo się rozczarowałam, bo całość jest kiepsko napisana - chaotycznie...

• Rok 2016
  • Na przestrzeni lat