Ten świat musi zginąć!

H. B. FyfeFritz Leiber Wydawnictwo: Solaris Seria: Galaktyka Gutenberga fantastyka, fantasy, science fiction
9788375902058
Solaris
fantastyka, fantasy, science fiction
9788375902058
Galaktyka Gutenberga

No cóż, byłaby to jednoznacznie świetna antologia, gdyby nie to, ze otwierające ją opowiadanie Fyfe'a "Ten świat musi zginąć!" mimo dość świeżego jak na początek l. 50 pomysłu jest prymitywnie napisane, z marną psychologią i socjologią i słabym tłumaczeniem.
Opowiadanie Simaka, najstarsze, z 1932 roku, jest gładko napisane, zawiera szalony i absurdalny pomysł i należy...

• SF,Fantasy
  • SF
  • Galaktyka Gutenberga - Solaris
  • Chcę - książki
  • Galaktyka Gutenberga
  • Fantastyka
  • Chcę przeczytać: książki i ebooki

Dodaj cytat z książki Ten świat musi zginąć!