Beata, czyli wszystko staje się łatwe, kiedy ludzie cie kochają

Okładka książki Beata, czyli wszystko staje się łatwe, kiedy ludzie cie kochają Ewa Zienkiewicz
Okładka książki Beata, czyli wszystko staje się łatwe, kiedy ludzie cie kochają
Ewa Zienkiewicz Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza ŁOŚGRAF literatura piękna
Oficyna Wydawnicza ŁOŚGRAF
2009-01-01
2009-01-01
9788387572068

Przyjemna i lekka opowieść do pociągu albo na plażę, napisana ładnym językiem, bez żartów w stylu późnej komuny (co zawsze mnie odrzuca u polskich pisarek). W sumie o miłości z lekkim zabarwieniem filozoficznym i elementami fantazy, ale delikatnie wplecionymi w rozwój wydarzeń. Wiedzieliście, że satyry uwielbiają herbatę z cytryną?

Nie spodziewałam się tak dobrej - zabawnej książki. Początek ciężki, ale koniec lekki :)

IX 2014

IX 2014

Długo zajęło mi czytanie pierwszych 50 stron. Wydawało mi się, że jakieś to nudne, nie ma sensu, ale jak już się wciągnęłam to nie było chwili żebym nie myślała o czytaniu tej książki. Miałam zamiar odłożyć ją na półkę po tym początku, ale dobrze, że zmusiłam się dalej czytać bo warto. Spodziewałam się troszkę innego zakończenia, ale te w sumie i tak jest dobre. Polecam jak najbardziej.

Ot taka niepozorna książeczka, a jaka fajna;) Wpadła mi w oko w biblotece, a że nie znalazłam nic ciekawszego więc wzięłam. Nie spodziewałam się cudów a tu proszę, jakie miłe rozczarowanie mnie spotkało.
Mamy tu 37 letnia Beatę, samotną kobietę, która tuż po śmierci rodziców, którymi musiała się do tej pory opiekować rozpoczyna nowe życie. A życie to jak dotąd poukładane zaczyna rzucać jej kłody pod nogi. Otóż mili i pomocni dotąd znajomi z pracy, próbują wykorzystać jej naiwność i nieobycie życiowe i wkręcić ją w jakąś intrygę dotyczącą spadku po bogatym znajomym. I więcej nie powiem.. .Czyta się rewelacyjnie i choć byłam sceptycznie nastawiona do tej książki to później czytałam już z zapartym tchem, ciekawa jak dalej rozwinie się sytuacja:)

Początek kiepski, potem zaczyna się coś dziać

• Nieskończone
  • Posiadam EBOOK
  • Posiadam, Ebooki
  • 2011

Dodaj cytat z książki Beata, czyli wszystko staje się łatwe, kiedy ludzie cie kochają