Rock Courtship

Okładka książki Rock Courtship Nalini Singh
Okładka książki Rock Courtship
Nalini Singh Wydawnictwo: Cykl: Rock Kiss (tom 1.5) literatura obyczajowa, romans
Rock Kiss (tom 1.5)
Rock Courtship
2014-09-30
2014-09-30

Zdecydowanie bardziej spokojnie niż w jedynce. I jak łatwo się domyśleć, bardziej spodobała mi się ta historia. Bardziej wyważona, nie powiem, że mniej namiętna, trochę bardziej realna. David rzeczywiście wykreowany na gentelmana, ale bez przegięcia w jakąkolwiek stronę. Tak, tutaj też nie miałam wątpliwości, kto kogo kocha i na czym mu zależy. Komunikacja między bohaterami dodała smaczku, była inna, ciekawa, działająca na wyobraźnię.
Końcówka mnie zaskoczyła, choć podejrzewam, że w życiu ludzi znanych takie sytuacje zdarzają się raz na jakiś czas.
Czy bohaterka mogła tak zareagować? Tak, zdecydowanie tak.
Czy bohater mógł rzucić telefonem rozbijając nie tylko telefon w drobny mak? Pewnie, że tak. A kto by tak nie zrobił.
Czy bohaterka musiała przyjechać do niego? Kochała go, a więc nie miała wyjścia.
Forma pogodzenia? Jak najbardziej przyjemna, potrzebna wręcz niezbędna.
Na plus dwie kochające rodziny. Nie cukierkowe, niemal zwykłe.
Fajnie.

Nie jestem zaskoczona, że ta część bardziej mi się podobała. Może dlatego, że Thea to duża dziewczynka z głową na karku. A David jest nie tylko seksowny, ale również bardzo przekonywujący. Wow! Jego notatki mnie rozczuliły i rozpaliły w tym samym czasie :P Ah zazdroszczę Thei jak cholera :P i chociaż początkowo miała obiekcję i jedną wpadkę to widać było między nimi niesamowitą chemię :) poza naszą parką podobały mi się interakcje Davida z chłopakami z zespołu :) mogliśmy też mieć trochę posmaku z ich dzieciństwa w internacie (ah te rozrabiaki) i początku kariery - śpiewali na weselach??? Hahahaha! Boskie :) I chyba trochę żałuję, że jest taka krótka - dlaczego nie dali Davidowi całej książki? (Foch!) Thea nie była taka "nie-do-czytania" jak Molly za co ma duży plus! :)

Na półkach: , , , , , , ,

Już w 'Rock Addiction' dowiedzieliśmy się, że coś dzieje się pomiędzy Davidem - perkusistą Schoolboy Choir oraz ich PRowcem - Theą.

W tym połówkowym tomie możemy się przekonać jaki skutek odniosły notatki Davida wysyłane do Thei. Czy Thea nagnie swoje reguły, które mówią, że nie wchodzi w związki ze swoimi klientami?
David biedaczek się naczekał na swoją kobietę, ale był nieugięty, a kiedy zobaczył iskrę nadziei nie odpuścił aż do czasu kiedy dostał to czego pragnął. Nieśmiały, uroczy, ale z pazurem i pasją - fajny facet.
Muszę przyznać, że cieszę się, że autorka nie zrobiła z tego pełnowymiarowego tomu, bo zostałby on na siłę rozwleczony. A tak dostajemy wszystko zwięźle napisane i jest to nie najgorsze. Historia tej dwójki trafiła do mnie jakoś bardziej niż tej z pierwszego tomu.

David biedaczek się naczekał na swoją kobietę, ale był...

Kolejna książka z tej serii. Jest inna, co trzeba przyznać. Nie taka do końca słodka, choć autorka niewątpliwie w tym temacie została. Zwiazek Thea i Davida na początek przypomina negocjacje, później dopiero nabiera barw i obfituje w zaufanie.

Miłe opowiadanie. Troszkę krótkie, jednak miło się czyta.

Miłe opowiadanie. Troszkę krótkie, jednak miło się czyta.

David naczekał się na swoją kobietę, ale był wytrwały. Prawdziwy z niego słodziak. Bardzo podobały mi się ich notatki ;)

• 2015
  • Szukane