Be My December

Okładka książki Be My December
Rachel Brookes Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: The Crawford Brothers (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
The Crawford Brothers (tom 1)
CreateSpace Independent Publishing Platform
2014-08-28
Data 1. wydania:
2014-08-28
angielski
Rachel Brookes
New Adult Romance Sociology Abuse

Historia jest interesująca, a postacie naprawdę fajne. Przedstawiono poważny problem i traumy, z którymi muszą się zmierzyć główni bohaterowie i choć można przewidzieć co się będzie działo książkę dobrze się czyta. Z miłą chęcią przejdę do drugiej części.

Zadziwiająca książka.Wciąga od samego początku. Elin przeżyła piekło kiedy 4 lata wcześniej pewien chłopak odebrał jej niewinność i brutalnie pobił. Od tamtej pory dziewczyna nie jest już taka sama. W swoje urodziny poznaje przystojnego mężczyznę- Ky'a, który uratował ją przed maniakalnym typem. Ich losy splotły się ponownie w pracy, gdyż Elin jako fotograf była...

Książka podejmuje bardzo ciężki temat - gwałt w wieku nastu lat i życie a raczej wegetacja po nim. Jeden dzień, jeden zakład zniszczył na różne sposoby dwoje ludzi. Eden nie umie poradzić sobie z traumą i demonamu, nie ufa facetom i chce być niewidoczna. Ky obarcza się winą za to co się stało choć nie miał wpływu a wydarzenia. Chęć naprawienia błędów- chęć pokazania że nie...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

2024

Jakoś mnie nie zachwyciła, nie wzbudziła entuzjazmu, nie wciągnęła abym przepadła bez reszty (a tego właśnie oczekuję od rewelacyjnej książki). Całość jakaś taka naciągana, nudna i bez ikry. Jednym słowem bez szału:(

na początku czułam, że ta książka będzie dobra i ciekawa. jednak z każdą kolejną strona byłam rozczarowana, co raz bardziej i tak jak zostało do końca.

Na półkach: , , , ,

Bardzo dobra książka.Bohaterowie z olbrzymim ciężarem psychicznym.I piękną miłością,która ich połączyła.I choć los postawił wiele przeszkód i smutnych chwil bo było też wiele radosnych momentów.Bywały też momenty naprawdę niebezpieczne i poruszające.

Czyli można by rzec,że w tej książce każdy znajdzie coś dla siebie.Mnie osobiście jakiegoś drobnego elementu tu zabrakło.Ale...

Absolutnie piękna, porywająca książka !!! Nie jest to jeden z setek tysięcy romansów, jest pełna emocji, dramatów, tragedii, brak słów, dawno nie czytałam czegoś tak dobrego. Bardzo POLECAM !

Historia, która połączyła głównych bohaterów jest jednym słowem piekna. Eden jest dziewczyną, którą mimo młodego wieku, spotkało w życiu coś bardzo złego. Wszystko przez jedną osobę, która ją skrzywdziła i przez którą jej życie już nigdy nie było takie samo. Ta osoba sprawiła że Eden jest nieufna wobec mężczyzn, boi się ich obecności, ich dotyku... Ta osoba sprawiła że Eden...

Niesamowita historia. Jest to teraz jedna z moich ulubionych książek. Trzymająca w napięciu, wzruszająca i niewiarygodnie wciągająca fabuła. Polecam!!!!!

Z samego początku nie była przekonana co do tej książki ale okazało się że intuicja po raz kolejny mnie nie zawiodła. To wspaniała i niebanalna historia. Lekko i przyjemnie napisana. Bohaterów nie da się nie polubić. Można się wzruszyć :)

• E-book
  • New Adult