Gorzki Pokój

Michael Peterson Wydawnictwo: Adamski i Bieliński Cykl: Bradley Marshall (tom 2) powieść historyczna
Bitter Peace
Bradley Marshall (tom 2)
powieść historyczna
Marek Rudowski
Wietnam wojna

świetna książka, tak samo jak Czas Wojny warta polecenia. Choć nie jest aż tak dobra jak część poprzednia, to ma wiele do zaoferowania: można ją podzielić na dwie części (akcja po krótkim wstępie przenosi się do Wietnamu, później rozgrywa się w Ameryce), akcja jest dynamiczna, pojawia się parę nowych postaci.

więcej mniej

Dodaj cytat z książki Gorzki Pokój