Gorzki Pokój

Okładka książki Gorzki Pokój
Michael Peterson Wydawnictwo: Adamski i Bieliński Cykl: Bradley Marshall (tom 2) powieść historyczna
powieść historyczna
Bradley Marshall (tom 2)
Bitter Peace
Adamski i Bieliński
2003-01-01
2003-01-01
Marek Rudowski
Wietnam wojna

świetna książka, tak samo jak Czas Wojny warta polecenia. Choć nie jest aż tak dobra jak część poprzednia, to ma wiele do zaoferowania: można ją podzielić na dwie części (akcja po krótkim wstępie przenosi się do Wietnamu, później rozgrywa się w Ameryce), akcja jest dynamiczna, pojawia się parę nowych postaci.

Dodaj cytat z książki Gorzki Pokój