Dokąd pielgrzymujemy? Dawne drogi i nowe cele

Okładka książki Dokąd pielgrzymujemy? Dawne drogi i nowe cele Notker Wolf OSB
Okładka książki Dokąd pielgrzymujemy? Dawne drogi i nowe cele
Notker Wolf OSB Wydawnictwo: Wydawnictwo Benedyktynów TYNIEC religia
religia
Wydawnictwo Benedyktynów TYNIEC
2013-01-01
2013-01-01
Radosław Biskup
Wydawnictwo Benedyktynów Tyniec Dokąd pielgrzymujemy?

Okładka książki Męka Jezusa Chrystusa. Rozważania Tomasz Maria Dąbek OSB, Notker Wolf OSB
Męka Jezusa Ch... Tomasz Maria Dąbek ...
Okładka książki Sztuka kierowania ludźmi Enrica Rosanna, Notker Wolf OSB
Sztuka kierowa... Enrica Rosanna, Not...

Autor, Notker Wolf, zagadnienie pielgrzymowania potraktował bardzo szeroko. Przypomina nam, że chociaż na przestrzeni stuleci zmieniły się sposób i forma pielgrzymowania, to wszakże cel każdej pielgrzymki pozostaje niezmienny – jest nim dotarcie do Boga. Na kartach książki historia i teologia przeplatają się z osobistym życiem ojca Notkera.

Pełna recenzja książki na stronie:

Pełna recenzja książki na...

Dodaj cytat z książki Dokąd pielgrzymujemy? Dawne drogi i nowe cele