Kup teraz - 19 ofert w cenie od 6.99 zł do 32.00 zł

Czerwone gardło

Jo Nesbø Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Cykl: Harry Hole (tom 3) Seria: Ślady zbrodni kryminał, sensacja, thriller
Rødstrupe
Iwona Zimnicka
Ślady zbrodni
Harry Hole

przeczytana jednym tchem

Jak do tej pory najlepsza z historii o norweskim policjancie. Zdecydowanie lepsza niż poprzedniczki, na pewno mnie zaciekawiła bardziej. Podobała mi się akcja, która podzielona była na daleką przeszłość oraz teraźniejszość. No i kilka równoległych śledztw, które miały ze sobą związek też znacznie urozmaiciło całość.

Po "Człowieku nietoperzu" i "Karaluchach" ta pozycja daje początek właściwemu poziomowi całej serii. Nie umniejszam poprzednim tomom, ale po prostu były trochę słabsze.

Świetna! Niemal tak dobra jak „Policja”.
Takie kryminały chcę czytać!
Nesbo to klasa sama w sobie. W jego powieści wsiąkam od pierwszych stron.
Tym razem Harry, niepokorny śledczy, którego zdążyłam już polubić, ściga upiory z czasów wojny. Śledztwo prowadzi do środowiska neonazistów.
Autor doskonale połączył przeszłość z teraźniejszością.
W jednym z wywiadów powiedział:...

Świetny kryminał, sięgam po kolejny tom!

Świetny kryminał, sięgam po kolejny tom!

Zdecydowanie lepsza od pierwszej i drugiej części z Harrym Hole. Ciekawsza historia i bardzo podoba mi się, że akcja biegnie dwutorowo. Część dzieje się podczas II wojny światowej, a część współcześnie, na końcu wszystko pięknie składa się w całość.

Ale piękna mimo, że krwawa opowieść. Akcja toczy się dwutorowo, jest zaskoczenie i jest zachwyt :) Polecam !

Przy tej książce wyszła moja arogancja czytelnicza. Przeczytałam dwa pierwsze tomy z serii i już zuchwale myślałam, że znam styl Jo Nesbo. A tu niespodzianka.
Niby klasyczny kryminał, sztampowy bohater-alkoholik, a jednak inaczej niż się spodziewałam.
Ta książka jest trochę jak puzzle rozsypane na stole. Na początku bałagan, każdy kawałek z innej parafii, nic do siebie nie...

Zaskoczenie sądziłam że nie będzie ciekawie a tu niespodzianka. Niby wiesz kto zabija a jednak szok to ktoś inny. Polecam

14 172
    3 900