Upiory

Jo Nesbø Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Cykl: Harry Hole (tom 9) Seria: Ślady zbrodni kryminał, sensacja, thriller
Gjenferd
Iwona Zimnicka
Ślady zbrodni
Harry Hole

Klasyk - koniecznie

Tutaj Nesbo wrócił na wysoką półkę. Do samego końca trzyma w napięciu.

Najlepsza książka z Harrym Hole. Polecam

Zgodzę się z moimi poprzednikami: ta część o komisarzu Harrym Hole jest najsmutniejsza, najbardziej psychologiczna i chyba najbardziej "życiowa" z całej serii. Dlatego od razu polecam przeczytać kolejną cześć "Policja".

Podczas czytania niby wiesz, kto jest tym złym, a okazuje się, że tak naprawdę nie wiesz nic. I to moim zdaniem jes super!
Gorąco polecam!

Dziewiąta część za mną i główne stwierdzenie, że za dużo wątków i postaci nadal powoduje nadmiar treści wciąż potwierdza toporność stylu Nesbo. Fakt, że zawiła fabuła jest właśnie od tego aby czytelnik do samego końca nie obstawiał jednej postaci, która powinna być mordercą. Tutaj znów ciężko się odnaleźć i powiedzieć kto z kim, kogo i po co. Najpiękniejsza a zarazem smutna...

Wielki powrót Holego i jego pojedynek z baronem narkotykowym. Świetna część. Polecam.

A myślałem że mnie już nie zaskoczy
Jak już wielokrotnie pisałem p. Nesbo rozwija się z każdą książką.
Tym razem Hary Hole zmaga się z światem dystrybucji narkotyków oraz środowiskiem dilerów i narkomanów.
Historia ukazana niby prosto z dwóch punktów widzenia, narkomana i śledczego, a jednocześnie tak skomplikowana że do końca nie wiadomo kto jest sprawcą
I jeszcze jedno ,...

Interesująca z punktu widzenia ówczesnego Oslo. Młodzi ludzie nie radzą sobie do dziś z przemianami w kraju, istnieją narkotykowe dzielnice. Akcja zbyt filmowa. Opis społeczeństwa lepszy. Warto.

Świetna część! Uwielbiam relacje Harrego z Olegiem.

kolejna świetna część cyklu

Dyskusje