Upiory

Jo Nesbø Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Cykl: Harry Hole (tom 9) Seria: Ślady zbrodni kryminał, sensacja, thriller
Gjenferd
2014-11-19
Iwona Zimnicka
Ślady zbrodni
Harry Hole

Czemu miałam nadzieję na happy end? W życiu Harrego Hole'a nigdy nie ma happy endu. Jest za to proporcjonalny wzrost wydarzeń do rozwijającego się coraz szybciej upierdliwego charakteru byłego policjanta. Czytelnik aż się prosi o te radosne wiadomości od czasu do czasu, a autor je daje, jednak później pozbawia wszelkich wątpliwości o szczęściu, w które wierzymy. Czasami...

Zaskakuje od początku!

Majsterszczyk kryminału.

Sięgając po kolejną część z Harrym można się spodziewać ciekawej akcji i niespodziewanych zakończeń. Lubię ten wątek z Rakel i Olegiem, który stał się głównym powodem powrotu do Oslo. Jak zawsze autor nie zawiódł.

nie wiem, czy podoba mi się odejście od kanonu etatowego policjanta... i to zakończenie !

Rewelacyjna jak i wcześniejsze części.
Ale... chwilami strasznie się ciągnie i musiałam ją odkładać na jakiś czas, mimo że uwielbiam Pana Nesbo to przy tym tomie się męczyłam i z kolejnym trochę poczekam

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Harry Hole tym razem prowadzi śledztwo w sprawie, która dotyka go osobiście. Dobra fabuło, dobrze się czyta; Nesbo nie zawodzi czytelnika i kolejny raz konstruuje zmyślną historię.

Ale się skończyło!!! No wielka niespodzianka!!! Jak zwykle nie trafiłam w to kto zabił... To dlatego , że lokaja nie było:)

Dobra książka. Trzymająca w napięciu, wciągająca, jednak moim zdaniem nico naiwna. Harry Hole zdaje się być niezniszczalny. Pierwsza przeczytana przeze mnie książka z serii o Harrym, także zacząłem od środka. Teraz pora cofnąć się do pierwszej i iść po kolei. Może dzięki Jo Nesbo przekonam się do kryminałów. Polecam

Pierwsze pytanie, które nieustannie nawiedza moją głowę brzmi: czy Harry naprawdę nie żyje? Kolejne: jaki to wszystko ma teraz sens? Ostatnia cześć czeka na półce. Dlaczego po nią nie sięgam? Chyba boje się tego co tam znajdę. Harry przede wszystkim był policjantem. Popieprzonym w życiu prywatnym i genialnym w zawodowym. Choć nie był dusza towarzystwa to wzbudzał sympatię a...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dyskusje