Całe zdanie nieboszczyka

Joanna Chmielewska Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk Cykl: Przygody Joanny (tom 4) Seria: Królowa Polskiego Kryminału kryminał, sensacja, thriller
2014-11-18
kryminał, sensacja, thriller
2014-11-18
Królowa Polskiego Kryminału
Joanna Chmielewska

Uwielbiam do tej książki wracać. Jeden z najlepszych kryminałów Królowej Kryminału.

Joanna, kobieta dojrzała, pracująca na odpowiedzialnym stanowisku architekta, pewnego dnia wybrała się do jaskini hazardu. Niespodziewany nalot policji oraz strzelanina powoduje, że jeden z postrzelonych gości lokalu omyłkowo uznaje Joannę za doręczyciela informacji. Wkrótce, po śmierci tytułowego nieboszczyka, nasza bohaterka, znając treść ostatniego zdania mężczyzny...

Takiej zabawy jak przy lekturze przygód Joanny nigdzie nie znajdziecie!
Jak tylko ktoś czuje, że chandra nadchodzi, lektura książek Pani Chmielewskiej na pewno pomoże!

Pasmo wręcz niemożliwych przygód głównej bohaterki zapewniło mi świetną zabawę. Jej upór jest godzien najwyższego szacunku!

Sympatyczna książka. Lekki, śmieszny kryminał. Wiele niespodziewanych przygód bohaterki. Nieprzewidywalna.

Świetna historia kryminalna, z podkopem, atlasem oraz robótką ręczną w tle :). Podobała mi się dawniej i teraz także chętnie do niej zaglądam.

Lubię do niej wracać

Bardzo faj a książka. Co prawda trochę mi zajęło, żeby się wkręcić gdyż więcej w niej opisów niż dialogów ale doszłam w końcu do momentu, że nie chciałam odkładać książki. Myślę, że podobałaby mi się bardziej gdyby m przeczytała ją 20 lat temu.

To w okolicach tej książki pokochałem Chmielewską całym sercem. Za absurdalne poczucie humoru i szaloną wyobraźnię. W końcu czy ktoś powiedział, że kryminały i przygodówki muszą być zawsze na poważnie?

Kolejna przeczytana książka Chmielewskiej (którą już kiedyś czytałam) i kolejny mile spędzony czas i niekontrolowane wybuchy śmiechu. Joanna jest mistrzynią udawania skończonej idiotki oraz wplątywania się we wszelkiego rodzaju afery, również związane z płcią przeciwną.
W tym tomie pojawiła się jedna rzecz, która mi się nie podobała, na tyle, że o niej wspomnę. Wiem, że...

Dyskusje

6 799