8 prostych kroków do szczęścia według Buddy

2014-08-01
2014-08-01
Barbara Mińska
ezoteryka buddyzm psychologia

Kto z nas nie chciałby wieść radosnego i szczęśliwego życia.Każdy z nas marzy o życiu bez problemów,strat,smutku i tego ludzkiego "wyścigu", do którego dążymy.Walczymy praktycznie o wszystko,rzeczy materialne zaczynają w naszym życiu odgrywać kluczową rolę aspekty takie jak:miłość,przyjaźń,rodzina schodzą na dalszy plan miłość zastępują często pieniądze.Tkwimy w ślepym...

• 2014
  • Z polecenia do kupienia ...
  • Ebook_Epub
  • Religion