Winterzauber wider Willen

Okładka książki Winterzauber wider Willen Sarah Morgan
Okładka książki Winterzauber wider Willen
Sarah Morgan Wydawnictwo: HarperCollins Cykl: Snow Crystal (tom 1) literatura piękna
Snow Crystal (tom 1)
Sleigh Bells In The Snow
HarperCollins
2014-10-10
2014-10-10
niemiecki

Ostatnia w 2023r.

Ostatnia w 2023r.

Lekka historia miłosna otoczona magią świąt, gór i białego puchu. Na zimowe przedświąteczne popołudnia i wieczory w sam raz.

Świąteczna i to bardzo w każdym calu, magiczna, dość gruba książka.
Styl Harlequin, ale większego rozmiaru i stanowczo objętościowo góruje nad nim.
Odsłona amerykańska świąt czyli wszystkiego dużo, dużo , kolorowo, przepych , błysk, dekoracje nawet na pustkowiu jak się okazuje. W Ameryce wszystkiego jest pod dostatkiem w nadmiarze a szczególnie jak są święta.

Książka pozwala zapaść się w śniegu, przemrozić uszy, bawić się w śnieżki i utonąć w zaspie. Nadmiaru puszystej bieli nigdy dosyć, drewniana chata w lesie, kuligi, psie zaprzęgi, sporty zimowe. Zapach lasu ,choinek pochłania bez reszty. Igły dostojnych świerków wbijają się przez ubranie, a puszyste białe pomponiki puchu strącasz na twarz , przedzierając się przez gąszcz. Możesz spotkać tysiące wiewiórek i zające polarne. Przepiękne okolice i krajobrazy. Wschody i zachody słońca na wyciągnięcie ręki. I jeszcze zbłąkany piesek o imieniu Kruszynka. A gdy ciemność spowije okolice wchodzisz pod koc i raczysz się gorącym napojem.
Czujesz się błogo.
Autorka dodatkowo funduje nam zauroczenie, romans, miłość ,erotyk. Wszystko razem.
Chcesz uniknąć świąt jak główna bohaterka Kayla? To raczej nie tutaj. Wciągną i już chcesz tu być i to na zawsze, na tym odludziu, wysoko w górach. Mało tego, pokochasz święta!
A jeżeli uwielbiasz Boże Narodzenie to tym bardziej ta historia jest dla Ciebie.

Powieść ciepła, nieskąpiąca humoru, romantyczna, lekka i szybko się czyta.
Najlepiej rozkoszować się nią w okresie świątecznym!

Świąteczna i to bardzo w każdym calu, magiczna, dość gruba książka.
Styl Harlequin, ale większego rozmiaru i stanowczo objętościowo góruje nad nim.

Książka...

Kayla, specjalistka od marketingu, to prawdziwa korpozołza, pnie się po szczeblach kariery, nie ma życia prywatnego i nie rozumie swoich współpracowników, którzy od czasu do czasu by chcieli trochę luzu. Tuż przed Bożym Narodzeniem jedzie do klienta. Jej zadaniem jest uczynienie z podupadającego ośrodka hotelowo-turystyczne, ekskluzywnego, dochodowego biznesu. Tylko klient nie jest podobny do tych, z którymi wcześniej pracowała. To rodzina, nie do końca przychylnie przyjmująca jej propozycje. Dziewczyna musi zostać w ośrodku by lepiej poznać swoich klientów. Tak się składa, że tam spędzi święta, zupełnie inaczej niż zwykle. Bo zwykle była sama, zjadała coś podgrzanego w mikrofali i zajmowała przyniesioną do domu pracą. Jeszcze jako dziecko nauczyła się być niewidzialna, nie przeszkadzać. Gdy została wysłana do szkoły z internatem to najchętniej nie wracała do domu w tym czasie. Tymczasem wpadła w środek przygotowań do świąt a potem trafiła na rodzinną imprezę na której każdy gość był ważny, łącznie z nią. Zdecydowanie inne święta. Bardzo miłe, dowcipne czytadło, oczywiście z happy endem!

„Świąteczne dzwonki” to powieść świąteczna Sarah Morgan w iście amerykańskim stylu. Ona piękna, robiąca karierę w reklamie, zaangażowana w pracę, trzymająca ludzi na dystans. On nieziemsko przystojny, bogaty i uparty. Do tego dodajmy jeszcze zimową scenerię ośrodka Snow Crystal ze wszystkimi atrakcjami i mamy gotowy przepis na powieść obyczajowo-romantyczną.

Miłe czytadło bez aspiracji do literatury z wyższej półki. Na lekturę grudniowo- świąteczną w sam raz. Jest odpowiedni klimat, sceneria, wszelkie bożonarodzeniowe smaczki i dodatki. Czasem czyta się niby świąteczną książkę, a elementów świątecznych – jak na lekarstwo. W tej powieści wszystkiego jest pod dostatkiem.

Miłe czytadło...

Wiem, że nie powinno się oceniać książki po okładce i w tym przypadku jeśli ktoś ma takie skłonności powinien to teraz właśnie przeczytać i przyswoić.
Z książkami S.Morgan spotkałam się już przy okazji pozdrowień z Nowego Jorku. Sięgając po świąteczne dzwonki wiedziałam, że Sarah mnie nie zawiedzie i oczywiście nie zawiodła. Zabawna, romantyczna, poruszająca ważne aspekty wpływania dzieciństwa na dorosłe życie. Niebanalna, czytając czuje się zimowa aurę.

Przyjemna książka na długie zimowe wieczory. Spodobał mi się w niej najbardziej humor i nieskomplikowana historia.

Cudowny klimat zimy. Czułam ten mróz, ten śnieg. Warto przeczytać choćby dla tego klimatu.

Niby banalna, ale cos w sobie ma. Dużym atutem jest na pewno humor.

Niby banalna, ale cos w sobie ma. Dużym atutem jest na pewno humor.

Typowy romans z przyjemnym widokiem w tle.

Typowy romans z przyjemnym widokiem w tle.

• Świąteczne

Sarah Morgan Świąteczne dzwonki Zobacz więcej