Humaniści, heretycy, inkwizytorzy. Studia z dziejów kultury XVI i XVII wieku

Lech Szczucki Wydawnictwo: historia
Historia kultura heretycy inkwizycja humanizm
historia
Historia kultura heretycy inkwizycja humanizm
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Filozofia i myśl społeczna XVI wieku Anonim, Marcin Bielski, Szymon Budny, Adam Burski, Laurentius Corvinus, Leonard Coxe, Mikołaj Dłuski, Andrzej Frycz Modrzewski, Andrzej Gostyński, Adam Gosławski, Wawrzyniec Goślicki, Jakub Górski, Piotr Illicino, Stanisław Iłowski, Mikołaj Kopernik, Jerzy Libanus, Andrzej Patrycy Nidecki, Wojciech Nowopolczyk, Wojciech Oczko, Stanisław Orzechowski, Jakub Przyłuski, Andrzej Schoneus, Adam Schroeter, Jakub Siebeneicher, Piotr Skarga, Faust Socyn, Józef Struś, Lech Szczucki, Andronicus Tranquillus, Krzysztof Warszewicki, Andrzej Wolan, Stanisław Zaborowski, Adam z Bochynia, Andrzej Glaber z Kobylina, Szymon Marycjusz z Pilzna, Jan ze Trzciany
0,0
Filozofia i my... Anonim, Marcin Biel...
Okładka książki Michał Servet Miquel Servet, Lech Szczucki
0,0
Michał Servet Miquel Servet, Lech...