Kody QR zabijają małe kotki! Jak zrazić klientów, zniechęcić pracowników i podkopać fundamenty swojego biznesu

Alison KramerScott Stratten Wydawnictwo: Helion Seria: Onepress poradniki
QR Codes Kill Kittens: How to Alienate Customers, Dishearten Employees, and Drive Your Business into the Ground
Dorota Konowrocka-Sawa
Helion
biznes marketing
poradniki
Dorota Konowrocka-Sawa
Onepress
biznes marketing

Prześmiewcza książka pokazująca złe praktyki używania kodów QR - czyta się bardzo szybko, bardzo dużo grafik obrazujących problem. UWAGA: książka sporo traci na wydaniu cyfrowym - na czytnikach wiele grafik jest nieczytelnych

• 2014
  • 2017