The Truth About Mack

Okładka książki The Truth About Mack
Jettie Woodruff Wydawnictwo: Amazon Digital Services literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
The Truth About Mack
Amazon Digital Services
2014-09-01
Data 1. wydania:
2014-09-01
angielski
dark erotyk thriller

Perspektywa przyjaciółki G. z Shhh... Gianna's Side. Nie porwała mnie, jak poprzedniczka. Dużo przemyśleń, niewiele dialogów. Ogólny zarys fabuły znamy, tutaj wyjaśnia się kilka spraw. Główna bohaterka jest bipolarna, dlatego książka jest dość specyficzna, a nawet momentami ciężka.

Ta sama historia, opowiedziana z perspektywy drugiej osoby i jakże moze ona być inna. Wiele kłamstw i niedopowiedzeń.

• Przeczytane 2014

Dodaj cytat z książki The Truth About Mack