M. Robinson Wydawnictwo: Amazon Digital Services literatura obyczajowa, romans
dark erotyk thriller
literatura obyczajowa, romans
angielski
dark erotyk thriller

Świetna książka z zaskakującymi zwrotami akcji. Po przeczytaniu pomyślałam sobie: "ale o co chodzi?" Nieprzewidywalna, trzyma w napięciu, nieco dark. Polecam, idealna dla miłośników mocniejszej lektury.

Książka bardzo poruszająca, opisująca przyczyny i skutki pewnego wydarzenia. W tej książce przedstawiony jest punkt widzenia Gianny. Końcówka mnie bardzo zaskoczyła, nie spodziewałam się takiego przebiegu wydarzeń, zabieram się od razu za Mack` side.

• Nieof. tłum.
  • Romans/ Erotyka