Wielka Ryba. Droga do odpowiedzialności. Lekcje Sary i Tobiasza. (Książka + CD)

Adam Szustak OP Wydawnictwo: RTCK Seria: Jestem legendą religia
religia
2019-07-31
Jestem legendą
życie duchowe chrześcijaństwo

Przeczytałam tę książkę w dwa wieczory z ciepłą herbatą, termoforem, na materacu z psem na kolanach :) Była idealnym wyborem w tym momencie. Książka jest pisana w bardzo prostym języku (prosty nie oznacza słaby, bo w prostych słowach najłatwiej przyjąć głębokie treści), co powoduje, że praktycznie sama się czyta hah
jak ktoś zna Langustę na yt to książka jest pisana w...

Taka trochę poradnikowa w stylu amerykańskim (moje wrażenie), ale koniec końców pożyteczna, w zamyśle autora może prowadzić do wielkich zmian w życiu.

kształtuje duszę i pomaga dojść do siebie po traumach. Długo się wkręcałam, ale jak już poszło to z buta:)

DNF @ 11%.

Kiedyś zaczęłam czytać, ale jednak Szustak jest najlepszy do słuchania i oglądania.

Kupiłam z polecenia kogoś z tego portalu i strzał w dziesiątkę. Jestem zachwycona głębią analizy i motywacyjnym charakterem tego wykładu. Zwięźle, do rzeczy, bez sztucznego zadęcia, pod refleksję, z ćwiczeniami do zrobienia dla siebie.

Bardzo wartościowa książka dla kogoś, kto chce popracować nad sobą w sensie duchowym. Przyznam, że nie z każdym jej punktem się zgadzam, ale na pewno mocno zmusza do myślenia i refleksji nad całym swoim życiem.

Poważne treści przekazane w bardzo wesoły sposób. Na pewno sięgnę po kolejne części

Niesamowita jak wszystkie konferencje Ojca Adama. Bardzo, bardzo polecam!

o. Adam Szustak w bardzo trafny sposób interpretuje Pismo Święte wyłapując wiele metafor. Tutaj na podstawie historii Tobiasza w pierwszej części. W drugiej przedstawia wizję i rozwiązania pomagające na znalezienie tego do czego jest się w życiu stworzonym. I jest to podejście odmienne od tego co dotychczas napotkałem. Po tym następuje mowa na temat tego jak uniknąć...

Z konferencjami Ojca Szustaka miałam do czynienia już kilka lat temu. Teraz postanowiłam sobie co nieco odświeżyć, bo pamiętałam, że nikt z taką charyzmą nie opowiadał o rozwoju osobistym w kontekście Pisma Świętego , jak właśnie Adam Szustak.

Koncepcja duszy, rozwoju duchowego, odkrycia własnej tożsamości i talentów... to wszystko właśnie znajdziecie w "Wielkiej...

• 2019
  • 2020
  • 2020
  • Audiobook
  • Wiara
więcej mniej

Adam Szustak OP Wielka Ryba. Droga do odpowiedzialności. Lekcje Sary i Tobiasza. (Książka + CD) Zobacz więcej