Pustułka

2015-06-03
2015-06-03
9788328020627
literatura polska

Okładka książki Nawia. Szamanki, szeptuchy, demony Rafał Dębski, Marta Krajewska, Katarzyna Berenika Miszczuk, Marcin Mortka, Marcin Podlewski, Martyna Raduchowska, Jagna Rolska, Anna Szumacher
Ocena 6,8
Nawia. Szamank... Rafał Dębski, Marta...
Okładka książki Gorące sekrety Zuzanna Arczyńska, K.A. Figaro, Maya Frost, Anna Kasiuk, Katarzyna Berenika Miszczuk, Jagna Rolska, Agnieszka Rusin
Ocena 6,2
Gorące sekrety Zuzanna Arczyńska,&...
Okładka książki Silna Anna Cieplak, Natalia Fiedorczuk-Cieślak, Aneta Jadowska, Katarzyna Berenika Miszczuk, Agnieszka Płoszaj, Dominika Słowik
Ocena 6,6
Silna Anna Cieplak, Natal...
Okładka książki Opowiadania nominowane do Nagrody Fandomu Polskiego im. Janusza A. Zajdla za rok 2020 Magdalena Kubasiewicz, Krzysztof Matkowski, Katarzyna Berenika Miszczuk, Krzysztof Rewiuk
Ocena 5,6
Opowiadania no... Magdalena Kubasiewi...

Oficjalne recenzje i

Jakie jest dobre miejsce na zbrodnię?

Link do recenzji

666 428 114

Pierwsze 140 stron wprowadzenia można sobie odpuścić bo "trąci" tanim romansidłem. Później zaczyna się rozkręcać, jednak zakończenie dość przewidywalne dla fanów tematyki kryminałów. Generalnie pozycja średnia.

Zakończenie totalnie mnie zaskoczyło! Przez cały czas czytania, obstawiałam zupełnie kogoś innego. Mocno trzyma w napięciu. Czyta się ją bardzo szybko, ciężko jest się oderwać. Polecam gorąco!

Kawał świetniej książki, nie można się oderwać nawet na moment.
Kiedy rodzina kłócąca się o majątek pojawia się przypadkiem w rezydencji na wiele dni nic dobrego z tego wyniknąć nie może. Odcięta od świata wyspa, rodzinne tajemnice i mnóstwo trupów... Rewelacja 😁

świetny kryminał w klimacie detektywa Herkulesa Poirot'a Agathy Christie, kilka osób zamkniętych na wyspie próbuje odkryć kto na nich poluje. Bardzo polecam

W końcu zdobyłam i przeczytałam! Jestem w szoku zakończenia na pewno takiego się nie spodziewałam, a podczas czytania miałam swojego podejrzanego zabójcę. Książkę czyta się bardzo szybko, nie da się odciągnąć, chociaż momentami mnie już trochę męczyła.
Mimo to po przeczytaniu byłam w szoku, polecam wszystkim przeczytać i dostać takiego szoku!

"Pustułka" jest książką niezwykle wciągającą. Czyta się ją bardzo lekko - jak to z książkami Pani Miszczuk bywa - i nie nudzi czytelnika, który ciągle zastanawia się "kto zabił".

Bogata rodzina chce spędzić kilka dni na prywatnej, rajskiej wyspie greckiej. Sprawa się jednak komplikuje kiedy dochodzi do kolejnych morderstw, nad wyspą szaleje sztorm, a wszelkie systemy...

Książka jest świetna. Czyta ją się bardzo szybko. Do ostatnich stron nie wiemy kto jest mordercą. Dla mnie było to ogromne zaskoczenie. Polecam z całego serca!!

1968

Największą zaletą powieści jest to, że czyta się ją bardzo szybko. Od pierwszej do ostatniej strony. Bohaterowie mają swoje smaczki. Może wizja tej rodzinki z piekła rodem powinna mnie dołowac, ale jakoś bardziej mnie śmieszyła.
Niezła parodia idealnej rodzinki, idealnej ale tylko z obrazka.

"Pustułka" jest kryminałem, ale również powieścią obyczajową, o kłamstwach i ich...

Lekki, szybko przeczytany kryminał. Bardzo przyjemna lektura. Powiem szczerze, ja do końca nie byłam pewna, kto za wszystkim stoi :D

Jeden z moich ulubionych kryminałów, który trzyma w napięciu do samego końca. Świetny styl autorki, oryginalna fabuła oraz niespodziewane i nieoczywiste zakończenie to przepis na sukces. Polecam każdemu!

1 636
  • 2018