Burn Witch, Burn!

Okładka książki Burn Witch, Burn!
Abraham Merritt Wydawnictwo: Avon Cykl: Dr Lowell (tom 1) Seria: New Avon Library fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
1946-01-01
angielski
witchcraft supernatural revenge

więcej Więcej

Moja opinia znajduje się tutaj:

Dobra książka na wieczorową herbatkę w głębokim fotelu. Zgrabnie napisana i trzymająca w niemałym napięciu. Szkoda, że do tej pory ukazała się tylko jedna powieść w tej serii.

Idealne. Tylko tłumaczenie i redakcja zostawiają nieco do życzenia.

"Płoń wiedźmo, płoń!" to pierwsza książka z serii "Biblioteka Coś na progu", której autorem jest Abraham Merritt. To dość specyficzna powieść, najłatwiej określić ją jako kryminał z motywem paranormalnym. Poznajemy w niej historię dr Lowella, wybitnego specjalisty w dziedzinie neurologii i chorób mózgu. Do szpitala, w którym pracuje, trafia pacjent z nietypową...

Książka jest dostępna na stronie www.dobrehistorie.pl nigdzie indziej nie można jej kupić. A naprawde warto przeczytać .POLECAM

Odnoszę wrażenie, że osoby które trafią na tę powieść przypadkowo, zachwycone nie będą. Jeśli jednak z premedytacja sięgniesz po książkę, ponieważ np. lubisz grozę, opowieści trącące myszką i nie tylko literackie arcydzieła dają Ci przyjemność z czytania, nie zawiedziesz się.

Śledzę działalność wydawnictwa „Dobre historie” z uwagą już od jakiegoś czasu. Jestem...

"Płoń, wiedźmo, płoń!" to pierwsza powieść z cyklu "Biblioteka Coś na progu" wydawnictwa Dobre Historie. W założeniu maja to być książki nigdy nie publikowane w naszym kraju, wydawane na wzór tych, jakie pojawiały się w czasach świetności pulpowej literatury - w formie czasopisma i w niewielkiej cenie. Czy pierwszy tom spełnia te założenia?
Według mnie jak najbardziej....

Całość tekstu tradycyjnie tutaj: http://zapiski-z-przypomnianych-krain.blogspot.com/2013/11/pon-wiedzmo-pon-pierwszy-numer.html#more

Stany Zjednoczone, Nowy Jork. Obawiający się rozpoznania i utraty reputacji w środowisku lekarz ukrywający się pod fałszywym nazwiskiem Lowell odtwarza tajemniczą historię, w której sam uczestniczył.

Czasy "Szlachetnego Eksperymentu" ("The...

Czytać tylko za dnia, nigdy po zmroku i nie przed snem.

• 2014
  • 😱 groza, horror, thriller
  • 📚 Posiadam
  • 2013
  • Roznosci
  • 2018

Dodaj cytat z książki Burn Witch, Burn!