Warto być dobrym

Krzysztof Ziemiec Wydawnictwo: Wydawnictwo M publicystyka literacka, eseje
Wydawnictwo M
publicystyka literacka, eseje
2014-10-29

Książka dająca do myślenia czy w obecnym świecie nie zajmujemy się tylko własnym ja i własnymi potrzebami? Więcej satysfakcji daje pomoc innym niż ciągle rozpieszczanie swoich potrzeb

Na półkach: , , , , , ,

• Wydawnictwo: M
• Rok wydania: 2014
• Oprawa: Miękka
• Ilość stron: 264
• Gatunek: Literatura faktu
Pisząc tę książkę, chciałem przedstawić ikony dobroczynności i pokazać, że mogą być dla innych ludzi niezawodną busolą. Szczególnie dla młodych, o których dzisiaj zazwyczaj mówi się zbyt często w kategorii straconego pokolenia.
Krzysztof Ziemiec
Dobroczynność, charytatywne...

Z pewnością wiele osób kojarzy dziennikarza radiowego i telewizyjnego Krzysztofa Ziemca, który prowadzi m. in. ,,Wiadomości,, Dla mnie jest to dziennikarz wiarygodny, kompetentny i obiektywny. Pamiętam jak w 2008 roku uległ poważnemu poparzeniu, gdy wybuchł pożar w jego mieszkaniu.
W jednym z wywiadów opowiadał o tym jak wiele osób pomogło jego rodzinie w tym trudnym...

• Wyzwanie Polacy nie gęsi Edycja III.
  • 2018
  • Biografie, dzienniki wspomnienia i literatura faktu.
  • Z Biblioteki
  • Otrzymana do zrecenzowania 2014.
  • Przeczytane i zrecenzowane w 2015.

Dodaj cytat z książki Warto być dobrym