Z bestią w sercu

Okładka książki Z bestią w sercu
Krzysztof Spadło Wydawnictwo: Zielona Litera Cykl: Skazaniec (tom 2) Seria: Skazaniec kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Skazaniec (tom 2)
Skazaniec
Zielona Litera
2014-10-23
2014-10-23
9788393920495

Druga część .mniej zwarta niż pierwsza. Świat zewnętrzny częściej zagląda do świadomości bohatera, a towarzystwo w sposób naturalny zmienia się, więc opowieść od czasu do czasu rozpada się na relacje o poszczególnych osobach. Ale czyta się nadal rewelacyjnie. Połknęłam książkę w jeden kwarantannowy dzień

Bardzo dobra kontynuacja. Tym razem główny bohater odkrywa swoją ciemniejszą stronę. Pojawiają się nowi bohaterowie aczkolwiek ich obecność nie zarysowuje się już tak wyraźnie jak tych z poprzedniej części. Czyta się płynnie i bardzo przyjemnie, nie ma przestojów i nudy, historia wciąga a zakończenie ponownie porusza. Polecam!

Wciąż ten sam, wysoki poziom, choć zachwyt po pierwszej części opadł. Oceny nie obniżam, bo dziewiątka zasłużona.

Daje 10 każdej części serii Skazaniec. Całość i każda część z osobna jest reeeeewelacyjna. Krzysztof Spadło rewelacyjnie opisuje pobyt w więzieniu jednego człowieka od czasów międzywojennych po współczesne. Czasami miałem wrażenie że, gdyby nie wiek autora opisuje swoje przeżycia z pobytu w więzieniu.
Zapraszam po audiobooki na moim chomiku Antek731
Tylko profesjonalni...

Hrabia i Ropuch spotkali się pierwszy raz w Kaliszu, gdzie Hrabia ratuje Ropucha przed bandą rówieśników. Jednak w pierwszym tomie Hrabia wykorzystuje Ropuch i jak sprawa się wydaje kpi z Ropucha.
Ten postanawia się zemścić i będzie to zemsta okrutna. Dopiero po czasie uświadamia sobie co zrobił Hrabiemu. Oj będzie się działo ...

Bardzo dobra, druga część serii. Historie nadal są wciągające, a opisy i wiwisekcje ciągle momentami za długie. Tym niemniej - nadal znakomicie się czyta.

Tak jak poprzedni tom - czasem jest nudno a czasem wciąga nieziemsko. W połowie pomyślałem, że do kolejnego tomu nie podejdę, a po ostatniej kartce: muszę przeczytać kolejny!

Cała seria S U P E R

Super. Nie wiedziałem, że można tak opisywać historię II RP. Czytałem wcześniej o przygodach Hrabiego (hrabia t1 i t2 - Robert Gałka) Nędznie skończył. Na koniec jeszcze dwie postaci zeszły z tego łez padołu. Ciekawym co dalej z Ropuchem, Czytam dalej :)

Nie wiedziałem że osoby skazane za....właśnie, za co?Wzbudzą we mnie tyle emocji, ale i sympatii. A nawiasem mówiąc, Teodor to Wszawy Mendziarz i kropka. Wspaniała książka

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• 2018
  • Audiobook