Skazaniec. Z bestią w sercu

Krzysztof Spadło Wydawnictwo: Zielona Litera Cykl: Skazaniec (tom 2) Seria: Skazaniec kryminał, sensacja, thriller
9788393920495
Zielona Litera
Skazaniec (tom 2)
kryminał, sensacja, thriller
9788393920495
Skazaniec

Hrabia i Ropuch spotkali się pierwszy raz w Kaliszu, gdzie Hrabia ratuje Ropucha przed bandą rówieśników. Jednak w pierwszym tomie Hrabia wykorzystuje Ropuch i jak sprawa się wydaje kpi z Ropucha.
Ten postanawia się zemścić i będzie to zemsta okrutna. Dopiero po czasie uświadamia sobie co zrobił Hrabiemu. Oj będzie się działo ...

Bardzo dobra, druga część serii. Historie nadal są wciągające, a opisy i wiwisekcje ciągle momentami za długie. Tym niemniej - nadal znakomicie się czyta.

Tak jak poprzedni tom - czasem jest nudno a czasem wciąga nieziemsko. W połowie pomyślałem, że do kolejnego tomu nie podejdę, a po ostatniej kartce: muszę przeczytać kolejny!

Cała seria S U P E R

Super. Nie wiedziałem, że można tak opisywać historię II RP. Czytałem wcześniej o przygodach Hrabiego (hrabia t1 i t2 - Robert Gałka) Nędznie skończył. Na koniec jeszcze dwie postaci zeszły z tego łez padołu. Ciekawym co dalej z Ropuchem, Czytam dalej :)

Nie wiedziałem że osoby skazane za....właśnie, za co?Wzbudzą we mnie tyle emocji, ale i sympatii. A nawiasem mówiąc, Teodor to Wszawy Mendziarz i kropka. Wspaniała książka

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Bardzo dobra

Recenzja w 5 zdaniach:

Czytając jakąkolwiek drugą książkę z serii - gdzie pierwsza była rewelacyjna - zawsze jest ten niepokój, czy druga część będzie lepsza, gorsza, czy będzie trzymać poziom. Tutaj na szczęście nie zawiodłem się! Krzysztof Spadło znakomicie opowiada, wprowadza nowe postaci, nie boi się rozstać ze starymi. Nie ma swoich ulubionych bohaterów, którym...

ciekawa, wciągająca, poczytna
bardzo mocno osadzona w historycznych realiach - dla mnie spory plus

podtrzymano mi wyrok na przeczytanie całego cyklu,ha

Momentami włos się jeży! Mistrzostwo! Finał konfliktu z Hrabią przeokrutny... nie pamiętam, kiedy ostatnim razem, żałowałem jakiejś postaci literackiej w takim stopniu. Żal i współczucie towarzyszył mi ilekroć na kartkach pojawiała się postać Duszańskiego. A zakończenie książki? No, ku*%a, jest takie, że jutro zabieram się za III tom. POLECAM!!!

Dyskusje

• 2018