Kobieta bez przeszłości

Cathy Glass Cykl: Historie Prawdziwe (tom 8)
biografia, autobiografia, pamiętnik 368 str.
Girl in the mirror

Hachette Polska
biografia, autobiografia, pamiętnik

Kup książkę

Polecam. Ciekawa książka.

Nie mogłam się oderwać od tej lektury. Książka wciąga bardziej niż nie jeden kryminał. Mandy dziewczyna która poznaje swoją przeszłość jest załamana, popada w mrok. Jednak przełamuje się i chcę rozliczyć z przeszłością i dowiaduje się że nie tylko ona została skrzywdzona. Zmowa w tej rodzinie jest dla mnie nie do przyjęcia. Świetna książka. Polecam

Czytałam, mając nadzieję, że fabuła jakoś się rozkręci. Miało być dramatyczne, a wyszło nijak. Straciłam czas.

Z reguły C. Glass pisze książki dotyczące dzieci, a tutaj mamy do czynienia z historią młodej kobiety, która w dzieciństwie doznała krzywdy, ale dopiero po latach wszystko się wyjaśnia. Książka jest bardzo ciekawa, tak jak pozostałe.

Uwielbiam Cathy Glass z jej książkami o dzieciach umieszczonych w rodzinie zastępczej. Są autentyczne, emocjonalne. Ta książka, poruszająca inną tematykę, to moje wielkie rozczarowanie. Nie wywołała we mnie żadnych emocji, wnerwiali mnie bohaterowie, strata czasu.

po raz kolejny nie zawiodłam się na powieści autorstwa Cathy Glass. Książka wciągająca, ciekawa i dość nieprzewidywalna!

Zawdzięczamy Cathy Glass kolejną świetną książkę. Naprawdę dobrze napisana, ciekawa fabuła wciąga od pierwszej strony. Polecana w 105 %

Jak to jest nie pamiętać swojej przeszłości? Jak to jest znać tylko urywki ze swojego życia, które nie składają się w całość?

Fabuła: Mandy jest dorosłą kobietą. Ma mężczyzne lecz nie pamięta swojego dzieciństwa. Gdy jej dziadek zaczyna ciężko chorować jedzie do domu wuja aby pomóc w opiece. Jako dziecko często przebywała w tym domu jednak nic nie pamięta. Stopniowo jednak...

1958

Bardzo lubię książki Cathy Glass. W taki spokojny sposób opisują poważne, życiowe problemy. Mroczny sekret, o którym Mandy, bohaterka, dowiaduje się pod koniec powieści jest poprzedzony wzruszającym opisem opieki nad starszym, umierającym człowiekiem. Wnikliwie są tez przedstawione przemyślenia Mandy dotyczące obecnej sytuacji jak i tego, dlaczego nic nie pamięta ze...

Jest to bardzo wzruszająca opowieść . Nie można się od niej oderwać. Autorka rewelacyjnie, z każdym kolejnym rozdziałem coraz bardziej wciąga czytelnika w niesamowite losy i przeżycia, które doznała w latach dziewczęcych , główna bohaterka. Jak się okazuje są to przeżycia wręcz traumatyczne. Po przeczytaniu książki budzi się refleksja, czy warto skrywać tajemnice? Czy...

Dyskusje

• Historie prawdziwe
  • Pisane przez życie
  • Chcę w prezencie
  • 2014
  • Literatura faktu
  • Z biblioteki

Dodaj cytat z książki Kobieta bez przeszłości