Ostatnia godzina

objawienia koniec świata
religia
objawienia koniec świata

Na półkach: , , , ,

Wizja końca świata przeraża nie tylko osoby wierzące, ale i niewierzące. Od wieków zastanawiano się, jak to wszystko będzie wyglądać. Czy sprawdzi się scenariusz zamieszczony w Apokalipsie świętego Jana? Czy może będzie to niczym zgaszenie światła w pokoju. W sztuce powstało wiele wyobrażeń tego wydarzenia – jedne z nich przerażają odbiorców, inne wręcz śmieszą.
Jednym z...

• +: Maryjne
  • KRESY - zbieram dla Polaków na Kresach
  • Współpraca z Sztukaterem
  • Chcę w prezencie
  • Bo do nieba chcę
  • W roku 2019

Dodaj cytat z książki Ostatnia godzina