Na zdrowie! Jak osiągnąć harmonię ciała, ducha i umysłu

Żurakowski FilipJan Pokrywka Wydawnictwo: Sensus zdrowie, medycyna
Sensus
zdrowie dieta magnez ksylitol szczęście odżywianie
zdrowie, medycyna
zdrowie dieta magnez ksylitol szczęście odżywianie

Sposób prowadzonnej narracji do mnie nie trafił. Jak we wcześniejszym komentarzu już ktoś zauważył, ksiązka napisana odrobinę chaotycznie, jak sami autorzy na to wskazują.
Myślę, że bardziej trafi do osób zbliżonych wiekowo do wieku autorów ;)
Dla tych, którzy szukają sposobów na życie w zdrowiu i harmonii z otaczającym nas światem.

Świetna książka! :)

No cóż - książka dużo nie wnosi i jest napisana strasznie chaotycznie - choć autorzy utrzymują, iż jest tak specjalnie - chodzi o to, aby powtarzane informacje zapadły w pamięć. Jedyne praktyczne, co zapada w pamięć to to, iż należy suplementować magnez - rada świetna, oczywista, nikomu nie zaszkodzi. Jeśli nie masz co robić - możesz po nią sięgnąć.

Lekarz Jan Pokrywka propaguje zdrowy tryb życia, a nawet długowieczności. W książce napisanej w formie pytań i odpowiedzi podpowiada, jak to osiągnąć. Choć bywa kontrowersyjny, warto go posłuchać. Dzięki niemu odkryłam dobrodziejstwa akupunktury, słodzę kawę ksylitolem, poznałam bajkalinę. Do przeczytania książki sprowokowały mnie wykłady dra Pokrywki z jego stron...

• Poradniki - Umiejętności miękkie
  • Chcę w prezencie