Rewolwery i pistolety. Encyklopedia współczesnej krótkiej broni palnej

Okładka książki Rewolwery i pistolety. Encyklopedia współczesnej krótkiej broni palnej
Aleksandr B. Żuk Wydawnictwo: Bellona militaria, wojskowość
militaria, wojskowość
Bellona
2014-01-01
2014-01-01
Leszek Erenfeicht, Ryszard Jędrusik
Broń palna

Po książkę sięgnąłem po przeczytaniu "Karabinów, Karabinków i Pistoletów Maszynowych" tego samego autora. W porównaniu "Rewolwery i Pistolety" wydają się dwa razy obszerniejsze. W środku znajdujemy zwięźle acz treściwie omówiony rozwój krótkiej broni palnej, następnie wytłumaczone najczęściej spotykane zasady działania pistoletów oraz typy konstrukcji rewolwerów. Wszystko...

Na półkach: , , , , ,

Do sięgnięcia po taką książkę skłoniła mnie przede wszystkim ciekawość, nie należę do koneserów uzbrojenia i moja wiedza o współczesnej broni palnej jest bliska zeru. Ta publikacja zdecydowanie poszerzyła moje horyzonty i dowiedziałam się z niej wielu bardzo interesujących rzeczy, mimo że nie dałam rady przeczytać jej w całości.

Jest to książka, która już od pierwszego...

• Zopiniowane
  • Personal Dev.
  • Broń palna
  • Nie posiadam
  • Praca / służbowe

Dodaj cytat z książki Rewolwery i pistolety. Encyklopedia współczesnej krótkiej broni palnej