Aria. Ucieczka Arii

Okładka książki Aria. Ucieczka Arii Michel Weyland
Okładka książki Aria. Ucieczka Arii
Michel Weyland Wydawnictwo: Podsiedlik-Raniowski i S-ka Cykl: Aria (tom 1) Seria: Ale komiks! fantasy, science fiction
44 str. 44 min.
44 min.
Teodozja Wikarjak
Aria komiks ale komiks Weyland

Okładka książki Liga Niezwykłych Dżentelmenów. Tom 1 Alan Moore, Kevin O'Neill
Liga Niezwykły... Alan Moore, Kevin O...
Okładka książki Zdradzona czarodziejka. Wyspa wśród lodów Grzegorz Rosiński, Jean Van Hamme
Zdradzona czar... Grzegorz Rosiński,&...
Okładka książki Herosi Michał Cetnarowski, Jakub Ćwiek, Rafał Dębski, Aleksandra Janusz, Rafał Kosik, Jakub Małecki, Łukasz Orbitowski, Paweł Paliński, Joanna Skalska, Robert J. Szmidt, Robert M. Wegner
Herosi Michał Cetnarowski,...

Ładnie narysowane, ale mocno naiwne i cukierkowe. Potencjał na coś więcej jest, ale jednak autor chyba nie chciał ani nie umiał stworzyć poważniejszej opowiastki. Czerwona Sonia toto niestety nie jest.

Wysoka nota przez duży sentyment.

Wysoka nota przez duży sentyment.

Fabuła banalna, infantylna, ale może to urok lat 80 w jakich powstał oryginał.
Grafika - ok.

Fabuła banalna, infantylna, ale może to urok lat 80 w jakich powstał oryginał.
Grafika - ok.

• Komiks