100 najdziwniejszych, niewyjaśnionych zagadek i tajemnic świata

Bellona
2007-01-01
2007-01-01

więcej Więcej

Świetna książka dla tych którzy lubią tajemnice. Ja lubię więc książka mi się podobała. Jednak dałem 9 bo niektóre historię nudnawe. I za mało historii o tajemniczych postaciach i nawiedzonych miejscach.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Czy jest ich naprawdę sto? Bardzo możliwe, nie liczyłem, ale faktycznie dużo. I to jest pewnie jedyny plus tej książki. No, może jeszcze przystępny język, ale to, jak wiadomo, może być zasługą tłumacza.

W zasadzie tytuł określa zawartość książki w sposób wystarczający. Znaleźć tu można problemy znane i do cna wyeksploatowane przez rozmaite media, jak Yeti, Nazca, Roswell,...

• Naukowe i niekoniecznie
  • Teorie spiskowe/Zagadki/Tajemnice
  • ▪ Ciekawostki, popularnonaukowe, edukacyjne...
  • Literatura obca
  • Literatura Faktu
  • Z biblioteki
  • Liźnięte

Dodaj cytat z książki 100 najdziwniejszych, niewyjaśnionych zagadek i tajemnic świata