Efekt pobudzenia

Amber
2000-07-01
2000-07-01
Tomasz Wilusz
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

więcej Więcej

Czyta się jednym tchem, wzbudza niesamowite emocje i ma tę cechę, że zmusza do kibicowania głównym bohaterom. Jest momentami nieco obrzydliwa i obleśna, ale to w końcu thiller medyczny :)

Miała dobre i złe momenty, dlatego też daję tylko 5. Można przeczytać, ogólnie nie jest zła.

Mocne napiecie. Rozdzial po rozdziale coraz wieksze. Trzyma az do ostatniej strony :D

1959

Mlody psychiatra podejmujac prace w renomowanej klinice nie spodziewa sie ze narazi tym swoje zycie. Jest swiadkiem niebezpiecznych eksperymentow na wiezniach. Powoduja one u nich ze staja sie jeszcze bardziej niebezpieczni i zadni krwi.To dobry thiler medyczny i warty przeczytania.

• 2015
  • Z biblioteki
  • Przeczytane przed 2011
  • Thriller/sensacja/kryminał
  • M-2
  • 2004 by Bastet

Dodaj cytat z książki Efekt pobudzenia