rozwiń zwiń

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Skokarzenia- książki
Okulary - szkło Śledztwo - protokół Język - rzeczownik Drewno - skład Szkoła - korytarz Morze - wiatr
50 tyg. temu
Czytamy w weekend
Postaram się! :)
2 lata temu
52 książki w 2019 roku :)
Fajnie było by jakby LC pokazało jakie były efekty wyzwania
4 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( styczeń 2017 )
Będę musiała też się zacząć rozglądać jak będę chciała coś niedostępnego, zwłaszcza że Twoje książki są, patrząc na zdjęcia, zawsze w bardzo dobrym stanie (o ile nie idealnym). :) "Prosto z piekła" nie czytałam, będę musiała sobie wypożyczyć z biblioteki. Spojrzałam na allegro z ciekawości - rzeczywiście najtaniej to tam nie jest...
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( listopad 2016 )
Wrocławskie Targi Dobrej Książki:  Polne kwiaty, tak wiem mało, ale tyle już książek patrzy na mnie wyczekująco z półki, że nie chciałam ich dodatkowo zasmucać xD
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (sierpień 2016)
"Dopadłam" ostatnio;):  Boskie. Włoszki, które uwiodły świat Boskie. Włoszki, które uwiodły świat  Umiarkowana dieta paleo Umiarkowana dieta paleo  Kuchnia polska bez pszenicy. Ponad 300 sprawdzonych domowych przepisów
Pokazuje 6 z 11
Zobacz kolejne