Room for Just a Little Bit More

Okładka książki Room for Just a Little Bit More Beth Ehemann
Okładka książki Room for Just a Little Bit More
Beth Ehemann Wydawnictwo: Amazon, CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: Cranberry Inn (tom 2.5) literatura piękna
Cranberry Inn (tom 2.5)
Amazon, CreateSpace Independent Publishing Platform
2014-08-10
2014-08-10

Króciutka urocza nowelka, która jest dopełnieniem historii Kacie i Brody'ego.
Nasza para głównych bohaterów przygotowuje się do ślubu, jest przy tym dużo śmiechu i zabawy.
Brody to jest fajny gość.

Króciutka urocza nowelka, która jest dopełnieniem historii Kacie i Brody'ego.
Brody to jest fajny gość.

Po pięknych i romantycznych oświadczynach Kacie i Brody zaczęli planować ślub. Bardzo spodobał się jej pomysł urządzenia uroczystości w starej stodole u rodziców Brody'go. Dziewczynki z entuzjazmem przyjęły informację o ślubie, zwłaszcza,że obiecano im mieszkac w zamku. Oczywiście bogaty hokeista może pozwolić sobie na wszystko. wybudował im domek w lesie i naprawdę wyglądał jak zamek dla księżniczek. Dziewczynki z Kacie i Brody doskonale odnaleźli się w sytuacji z Zachem. O dziwo pojawił się po 20 latach ojciec Kacie. Bardzo ochoczo umowiła się z nim na spotkanie. Niestety rozczarowanie było ogromne. Dowiedział się z gazet, że jego córeczka związała się z bogatym chłopakiem, więc chciałby żeby zainwestowali w jego nowy pomysł. Brody doskonale poradził sobie z tym problemem. Przygotowania do ślubu zbliżały się ku końcowi. Był to piękny dzień, wszystko przygotowane i zapięte na ostatni guzik. Brody sprezentował jej piękny naszyjnik, podobne zresztą dziewczynkom przekazał podczas zaślubin. Największą niespodzianką dopiero okazało przedstawienie jej akt własności gruntów, który dotychczas należał do matki. Tam miał stanąć ich wspólny piękny dom. Kacie sprezentowała swojemu mężowi bardzo odważny album z jej zdjęciami. Najpiękniejszy prezent zatrzymała na noc poślubną. To wtedy dała mu małe pudełeczko a w nim malutka koszulka z napisem Brody. Ich maleństwo Emma będzie najszczęśliwszym dzieckiem na świecie mając takich cudownych rodziców.

Na półkach: , , , , , ,

Ostatni raz spotykamy się Kacie i Brody'm. Zaręczyny były, więc teraz czas na przygotowania i całą tą otoczkę :).

Brody przechodzi sam siebie. Ten facet osiągnął jakiś szczyt bycia uroczym i słodkim, serio. I o dziwo, jego słodycz mnie nie zemdliła (co jest dla mnie dość szokujące :D).

Nie ma co się rozwodzić - przeurocze i przesłodkie zakończenie historii Kacie i Brody'ego i ich Twinkies :). Ta rodzinka potrafi wywołać uśmiech na twarzy Czytelnika :). Obowiązkowe do przeczytania, jeśli polubiło się tę parę w poprzednich tomach :).

Czy tylko mi się wydaje, że Brody przekroczył wszelką skalę na idealnego faceta? Nawet bohatera książkowego? Wiem, że oni są zawsze wspaniali, seksowni, etc., ale tutaj to chyba była już przesada :P Pani Beth - proszę mi takiego Brody'ego załatwić!!!! Jestem singielką! :P i począwszy od 1 części nie wiem czym sobie zasłużyła Kacie na takiego faceta...i twinkies :P rzuciło mi się to zwłaszcza w tej części: to co robił Brody dla niej - ślubna suknia, załatwienie wujka V dla twinkies, stodoła, przysięgi, naszyjnik, etc...można tak wymieniać i wymieniać..a ja sobie pomyślałam: co Kacie zrobiła dla Brody'ego? I nie mam na myśli rzeczy materialnych...nic! W zasadzie tylko stacjonowała w tej książce. Nie powiem - jest to super słodkie zakończenie dla tej pary, ale autorka chyba lekko przesadziła z super hojnością Brode'go i nic nie robieniem Kacie...:P chyba w przypadku Vipera już tak nie będzie :P lubię niegrzecznych facetów, a Viper w przeciwieństwie do Brody'ego ma wady!!! Czyli bliżej prawdziwego życia :)

Bardzo słodkie dopełnienie opowieści o Kacie - Kassandrze i Brodym oraz ich przygotowaniu do tego wielkiego wydarzenia, jakim jest ślub. Tym razem bez dramatów.

• Nieoficjalne tłumaczenia
  • Z:Książki 2018