Kup teraz - 3 oferty w cenie od 18.75 zł do 19.46 zł

Agora
Kapuściński wojna futbolowa
literatura faktu
Kapuściński wojna futbolowa

9/10 - rewelacyjna. Pełen celnych refleksji reportaż który czyta się ze ściśniętym żołądkiem. W skrócie: Kapuściński w wysokiej formie, o przemianach ustrojów społecznych i ich ofiarach. I choć z tyłu głowy męczy myśl imć Domosławskiego (biografa autora), czy aby niektóre z tych relacji nie są nieco podkolorowane, to jakby nie było, warto tę książkę przeczytać dla samej...

• 2018 (...) przeczytane
  • Literatura faktu