Skandale PRL-u

The Facto
prl
rozrywka
prl

Okładka książki Dowcip surowo wzbroniony. Antologia polskiego dowcipu politycznego tom 2 Violetta Syguła-Gregorowicz, Małgorzata Waloch
7,3
Dowcip surowo ... Violetta Syguła-Gre...

W tej książce nie ma zbyt wiele ciekawego. Cała masa wyrywków z gazet, co po kilku stronach zaczyna robić się nudne, a po kilkunastu nie do wytrzymania.

Humorystyczna ksiązka opisująca skandale PRL-u , dla wszystkich tych , którzy żyli i pamietaja te czasy . Warto zalukać :)

Przeczytałem ją już dawno, ale teraz do niej zajrzałem jeszcze raz, przy okazji lektury "Zimy stulecia" tego autora. Tak naprawdę ta książka powinna nosić tytuł "Obyczaje PRL-u", ale pewnie (jak znam życie i obyczaje wydawców)zadecydowały tzw. względy rynkowe. Nie zmienia to faktu, że książka jest bardzo dobrze udokumentowana (widać, że autor długie godziny spędził w...

Dyskusje

• 2018