Potwór Heu-Heu. Powieść. T. 1-2

Okładka książki Potwór Heu-Heu. Powieść. T. 1-2
Henry Rider Haggard Wydawnictwo: Rój Cykl: Allan Quatermain (tom 9) Seria: Biblioteka Powieściowa "Roju" fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Allan Quatermain (tom 9)
Biblioteka Powieściowa "Roju"
Heu-Heu, or: The Monster (1924)
Rój
1926-01-01
1926-01-01
Bronisław Falk (Stępowski)
Afryka lost race fiction przygoda

więcej Więcej

Allan Quatermain w Afryce Środkowej na tropie człowieka pierwotnego. Świetny rozdział na początku książki w jaskini, sprawia że jest się ciekawym co będzie dalej. Zakończenie trochę zbyt realistyczne, brakuje motywu bardziej fantastycznego, może wtedy byłaby ekscytująca/imponująca. Jest to bardzo dobra książka przygodowa. Wygląda jak pierwowzór King Konga.

Skrócone wydanie przekładu przedwojennego.

• Przygodowe
  • #MONSTERS/DINO