Elmer. Słoń w kratkę

Papilon
Elmer
literatura dziecięca
2014-09-29

Świetne ilustracje, teksty trochę nierówne - niektóre opowiadania mają momentami pewne niezgrabności, brak w nich płynności narracji. Mam wrażenie, że może to wynikać ze złego tłumaczenia.
Lili (2,5 roku) to nie przeszkadza, Elmer jest częstym bohaterem wieczornego czytania.

„Elmer. Słoń w kratkę” to zbiór czterech opowiadań o przygodach tego niezwykłego słonia.

Elmer jest najlepszym bohaterem dziecięcych bajek, jakiego miałam okazję poznać. Nie tylko moja córeczka oszalała na jego punkcie, ale i ja. Elmer to uroczy i niezwykle mądry słoń, który pokaże waszym dzieciom jak piękny jest świat, jeśli szanuję się przyjaciół i nie potępia...

Jak dotąd Elmer to moja ulubiona postać bajkowa dla 3-latków

• Dla szkrabów
  • Książki