Uniwersalne zasady spekulacji. Dla wszystkich inwestorów i na wszystkich rynkach.

Brent Penfold Wydawnictwo: Linia biznes, finanse
The Universal Principles of Successful Trading: Essential Knowledge for All Traders in All Markets
Krzysztof Środa
Linia
biznes, finanse
Krzysztof Środa

Fenomenalna książka. Świetnie traktuje o metodach spekulacji, duży nacisk autor kładzie na zarządzanie kapitałem.
Po przeczytaniu książki udało mi się stworzyć skuteczną strategię mechaniczną do handlu na kryptowalutach. Co prawda książka nie odpowiada na pytanie jak stworzyć taką strategię, ale dla mnie stanowiła istotną inspirację. Dzięki tej książce usunąłem słabe punkty...

Warta polecenia pozycja dla spekulantów giełdowych zarówno początkujących jak i bardziej doświadczonych. Tych pierwszych autor pozbawia złudzeń obalając wiele mitów. Tych którzy trochę już kapitału zarobili i stracili uświadamia jak daleka droga przed nimi w sposób na tyle metodyczny i rzeczowy, poparty odpowiednimi wyliczeniami, że wprost może odstręczyć od "przygody...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Świetna książka, o spekulacji jedna z najlepszych jakie przeczytałem. Obala mity i naprowadza na właściwe tory. Polecam pasjonatom.

Każdy kto chce inwestować powinien ją przeczytać, gdyż wiedza zawarta w niej pomniejszy jego przyszłe straty a może nawet będzie zarabiać. Obowiązkowa pozycja dla nowicjuszy.

• Trading
  • Inwestycje