Angels and Demons

Dan Brown Wydawnictwo: Transworld Publishers Ltd Cykl: Robert Langdon (tom 1) Seria: Corgi Books kryminał, sensacja, thriller
Data 1. wydania:
angielski
Corgi Books
Brown Dan Angels and Demons thriller

Opinie [1 348]

Książka niemalże idealna. Doskonałe dialogi, zwroty akcji, rozwinięte postacie... Czytało się wyśmienicie aż do momentu w którym główny bohater wyskakuje z helikoptera bez spadochronu i wychodzi cało... Ten jeden wątek niemalże rujnuje cała książkę. Tak oto pełna realizmu i wciągających sytuacji zmienia się w nierealną fantastykę. Gdyby coś podobnego pojawiło się na...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Swojego czasu byłam ogromnie zakochana w tej książce. Czytałam ją zawsze przy pełnym świetle, bo towarzyszyły mi silne emocje, kiedy coraz szczegółowiej poznawałam historię – momentami się po prostu bałam. Zdecydowanie warta polecenia.

Przeczytałem długo po obejrzeniu filmu i dochodzę do wniosku, że film bardzo zubożył tą pozycję. Obawiałem się że książka będzie przegadana ze względu na ogromną ilość "faktów", jednak podane jest to przystępnie i nie spowalnia akcji.

Baaardzo lubiłam ten tytuł, a sięgnęłam po niego po filmie. Byłam zachwycona! I równie wspaniale wspominam tę książkę dzisiaj.

słabe

Szyfry, zagadki, odkrywanie ukrytych tajemnic, ale też walka z czasem. Bardzo dobrze czytało mi się tę pozycję i jeszcze to zakończenie. Zupełnie się tego nie spodziewałem.

Przebrnąłem przez nią w weekend, a to za sprawą fabuły. Osobiście uwielbiam osadzenie tejże w realnych miejscach i instytucjach. Tutaj jeszcze smaku dodaje autentyczny opis miejsc akcji. Ciekawe zaskoczenie, nie raz serce zabiło szybciej, choć przyznam nosiłem się długo z zamiarem jej przeczytania. Fantastycznie stworzona historia, ciekawe opisy i brak sztampowego...

Gdy już się wydawało że nic w tej książce nas nie zaskoczy, przyszło ono, zakonczenie

Gdy już się wydawało że nic nas w tej książce nie zaskoczy przyszło ono, zakończenie

Przeczytałam. Było ok, ale równie szybko zapomniałam

39 551
    7 112