Niepokorny. Jego Siła

Jay Crownover Wydawnictwo: Amber Cykl: Naznaczeni Mężczyźni (tom 3.2) literatura piękna
Rome
Ewa Spirydowicz
Amber
wspomnienia strach uczucia przeszłość miłość
Rome
Naznaczeni Mężczyźni (tom 3.2)
literatura piękna
Ewa Spirydowicz
wspomnienia strach uczucia przeszłość miłość

Rewelacja!
Po przeczytaniu poprzedniej części byłam nastawiona na taki bardziej luz. Wiedziałam, że coś się wydarzy, bo u tej autorki nigdy nie ma nudy, jednak nie sądziłam, że wydarzy się aż tak wiele.
Jeżeli myślicie, że będzie to jakaś nudna historia, to będziecie musieli się nastawić na coś przeciwnego!
Tej części nie da się przeczytać obojętnie. Musicie być świadomi,...

Trochę w tej części wiało nudą. Skończyłam ją czytać, ale tak naprawdę to odczułam ulgę że już koniec. Nawet nie pamiętam zbyt wielu szczegółów. Te historie powinny być bardziej rozciągnięte w czasie, bo od 0 do wielkiej miłości w 3 miesiące to zbyt duża bajka. Pierwsza część o wiele lepiej nakreśliła problemy Rome z dostosowaniem się. W tej części już nie ma takich...

"Słuchaj, bracie, miłość nigdy nie jest idealna. Ale to, jak sobie radzisz z niedoskonałościami, sprawia, że gra jest warta świeczki."

Cudeńko.

Druga cześć jest Jeszcze piękniejsza niż poprzednia. Pokazuje że dla miłości jesteśmy w stanie oddać życie. Polecam !

Po pierwsze naprawdę NIE ROZUMIEM, dlaczego książki z tej serii podzielone są na części. Dlaczego nie mogła powstać jedna książka "Niepokorny" tylko wydawnictwo musiało je podzielić na dwie części? No ale nieważne. Recenzja będzie jedna.
Bardzo lubię opowieści z cyklu Naznaczeni Mężczyźni. Każda historia jest opowieścią o dojrzałej miłości, ale nie takiej cukierkowej, ale...

Fajny cykl o młodych ludziach z różnymi problemami. Nie podoba mi się tylko to, że wszyscy ci wspaniali mężczyźni są tu ukazani jako ludzie z problemami, nie umiejący się odnaleźć, jakoś to mi nie pasuje i okładki książek

Nie wiem po co książki są dzielone na dwie części. Jest to nienaturalne. Sama książka jest ok.

Tą książkę, tak jak i jej pierwszą część czyta się naprawdę błyskawicznie! Jest lekka, przyjemna i całkiem miło spędza się przy niej czas. Według mnie są jednak pewne małe mankamenty - na przykład zakończenie zupełnie mi nie odpowiada i aż kusiło mnie, żeby sprawdzić, czy przypadkiem nie wypadły mi kartki z książki, albo czy się nie skleiły... Więc pytam, co z maleństwem...

Książka która wciąga, podobają mi się wszystkie książki z podziałem na rozdziały w których jeden pokazuje co czuje kobieta, a drugi co czuje mężczyzna. Polecam gorąco !:)

Dyskusje

1 715