Toń

Patronat LC
Anya Lipska Wydawnictwo: Czwarta Strona Cykl: Kiszka i Kershaw (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
Where the Devil Can't Go
Krzysztof Mazurek Londyn

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Anglia po polsku

6 Link do recenzji

Po prostu się czytało. Trzymało mnie w napięciu raz, może dwa razy.
Uważam, że informacja o treści na końcu, na okładce, może być mylaca i nie ma odzwierciedlenia w treści.

Książka jest ciekawa - ale mnie nie porwała. Wątki są nudne, sama intryga OK.
Nie podobała mi się...

Misternie utkana fabuła kryminału, może przyprawić o zawrót głowy. Jakie grzechy może mieć na sumieniu człowiek, zdawałoby się idealnie pasujący na przywódcę Rzeczypospolitej? Ile osób musi oddać życie za błędy popełnione lata temu?

Dwa niezależne śledztwa- londyńskiej policjantki i amatorskiego detektywa, polskiego emigranta. Połączenie brutalności współczesnej polityki z...

Akcja bardzo nierówna- miejscami tak wolna, ze miałam ochotę zamknąć książkę i do niej nie wracać. Męczące wtrącenia ( o latach 80-tych), jest ich zbyt wiele, i "pachną " sztucznością. Taki przeciętniaczek czytelniczy .

Tradycyjnie dla mnie trudny początek, ale w sumie całkiem dobry kryminał. Nieźle się czytało

Mimo iż nie czytuję kryminałów przyznam, że ten nawet przypadł mi do gustu. Cała fabuła, bohaterowie, wszystko jest napisane w przyciągający sposób i nie odbiegający zbytnio od rzeczywistości. Jak dla mnie dość dobry.

Książka była razem z zakupionym przeze mnie chill boxem i muszę przyznać że pozytywnie się zaskoczyłam. Szybko się czyta i wprowadza czytelnika w świat kryminalnej solidarnej polski.

Akcja książki rozgrywa się w Londynie, a ściślej wśród londyńskiej Polonii. Z rzeki wyłowiono zwłoki dziewczyny, która przedawkowała narkotyki. Dodatkowo kolejna dziewczyna zaginęła.
Policja prowadzi śledztwo a jednocześnie prywatne śledztwo prowadzi Janusz Kiszka. Kto pierwszy odkryje prawdę i rozwiąże zagmatwaną zagadkę???
Fabuła książki jest ciekawa, wątek kryminalny...

Dyskusje

• Poszukuję