Powrót Julii

Oficyna Wydawnicza ZIMOWIT
młodzież romans stalking dializa transplantacja
literatura młodzieżowa
młodzież romans stalking dializa transplantacja

Książka pokazująca takie życie jakie ja miałam 3 lata temu . Również jestem po przeszczepie i żyję normalnie .

Ta powieść jest o wiele lepsza niż część 1 serii pt: "Nie odchodź Julio".
Na plus wysuwa się na pewno postać Kryspina, a także wątek zemsty, którą dla zakochanych przygotowała Ida.
Sama główna bohaterka - Julia - na tych kartach powieści sprawia wrażenie jakby odrobinę wydoroślała i zmądrzała. To samo tyczy się jej siostry - Kaliny.
Wiktor - wciąż bywa mało stanowczy i...

Na półkach: , , , ,

Druga część dużo lepsza niż pierwsza :)

POWRÓT JULII (na razie do kupienia tylko na Allegro) to zgrabna historia młodzieńczej miłości, dojrzewającej w cieniu choroby i złowrogiej zazdrości odrzuconej rywalki z urażonym ego. Historia rozwijająca się z wolna lecz dzięki talentowi narracyjnemu autorki szybko przyspieszająca i tocząca się już potem niczym tuwimowska lokomotywa, by kulminować zaskakującym i...

• Ebooki-posiadam
  • Młodzieżowe
  • Serie
  • Boox na booki - czyli mam czytnik :)
  • Domowa kolekcja
  • Literatura "dorosła"