OOBE. Drugie życie poza ciałem. Jak opuszczać ciało - praktyczny przewodnik.

Okładka książki OOBE. Drugie życie poza ciałem. Jak opuszczać ciało - praktyczny przewodnik. Robert Noble
Robert Noble Wydawnictwo: Illuminatio ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
Illuminatio
2014-11-24
2014-11-24

Cześć

Zapraszam na krótką recenzję książki: https://youtube.com/shorts/FkBmpcAQ_j4?si=oEVUS4CQLCVht-Nd

Cześć

Ta książka to totalne „must read” dla każdego oobenauty. Wszystkie inne książki uczące technik oobe nie dorastają jej do pięt. W moim odczuciu jest to najlepsze kompendium wiedzy o oobe, jakie kiedykolwiek przeczytałam, a przeczytałam sporo… Przede wszystkim podziękowania i chapeau bas dla autora, że podzielił się ze światem tak przydatną szeroką wiedzą. <3

Praktyczny poradnik, jak dla mnie kompendium tego co już wcześniej zebrałam z innych źródeł. Dobra pozycja , szybko można znaleźć potrzebne informacje. Parę rzeczy jednak mnie zaskoczyło, czego nie znalazłam nigdzie indziej. Czyta się szybko i lekko. Sięgnę po następną lekturę tegoż autora. :)

Jeśli jesteś na początku swojej przygody z OOBE i dopiero się o tym dowiedziałeś to jest to najlepsza pozycja po którą możesz sięgnąć. Autor opisuje szczegółowo krok po kroku jak zacząć doświadczać życia poza ciałem i jest to w 100% praktyczna wiedza dzięki, której sami możecie zacząć doświadczać.

Dla każdego adepta chcącego nauczyć się eksterioryzacji - pozycja obowiązkowa. W książce jest poruszony praktycznie każdy aspekt, jak przygotować się do podróży astralnych (nawet taki, o którym nie mieliśmy pojęcia że jest lub się pojawi na naszej drodze). Pisane prostym, zrozumiałym językiem, co jest oczywiście ogromnym plusem, dzięki czemu wskazówki, porady i instrukcje są jasne. Gdyby do książki był dołączany niezłomny zapał aby osiągnąć cel (oobe),to sukces jest w zasadzie gwarantowany :) Bardzo polecam pozycję!.

Świetna książka! Świetny poradnik! Robert jak zawsze nieskazitelnie podszedł do zadania, jakim było napisanie tej książki. Dzięki niej wielu internautów z niej skorzystało i do dziś wielu wykorzystuje zawartą w niej wiedzę do czerpania korzyści nie tylko w celach opuszczania ciała, ale niestety czerpie korzyści finansowe robiąc na jej podstawie różne kursy.
Aleksandra Cris

Aleksandra Cris

Świetny poradnik, każdemu go polecam

Świetny poradnik, każdemu go polecam

Książka łatwa w odbiorze, bardzo pomocna dla chcących praktykować OOBE.

Książka łatwa w odbiorze, bardzo pomocna dla chcących praktykować OOBE.

Bardzo przejrzyście napisana książka. Poradnik, który czyta się łatwo i szybko, przez co nauka tak trudnego zagadnienia jakim jest OOBE, staje się przyjemna.

• Wiedza niepowszechna
  • Robert Noble