Sama z sobą

Magdalena Stawowy-Żegalska Wydawnictwo: Atut poezja
Atut
poezja
2014-07-22

Na ten niewielki zbiór poetycki autorki złożyły się wiersze subtelne i refleksyjne, malowane wszelkimi słowami odczucia i lęki, wynikające z wnikliwej obserwacji świata. Czytelnik znajdzie tu zarówno nawiązanie do przemijania ludzkiego życia, przyrody, czy przemijania pór roku, czego nieuniknionym efektem jest śmierć każdej żywej komórki.

Wiersze Magdaleny...

• Biblioteczka domowa - papier
  • Poezja
  • Książki 52/2020
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Sama z sobą