Falling Away

Penelope Douglas Wydawnictwo: NAL Cykl: Fall Away (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
NAL
Fall Away (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
angielski

Da się przeczytać, ale opowieść jest przewidywalna do bólu. Sięgnęłam zachęcona książką ,,Punk 57", jednak tutaj to jedynie nieszkodliwe zabijanie czasu.

Mam duży sentyment do Bully a tym bardziej do Until You. Historia Madoca, mimo że jest prze uroczym facetem jakoś mnie nie przekonała. Cały czas uważałam, że ta historia mogła skończyć się dużo wcześniej. Ale do rzeczy. Jax był intrygujący od początku kiedy pojawił się w cyklu Fall Away. K.C/Juliet wydawała się dużo prostszą i nudniejszą postacią niż się okazało. W...

Na półkach: , , , ,

Są takie serie z których ciężko zrezygnować chociaż nie wnoszą nic nowego i są bardzo przewidywalne.
Ta właśnie do takich należy :)
Ale lubię ją.

Jestem już za stara na takie historie. Irytują mnie ale ja zdaję sobie sprawę z tego, że młodość ma swoje prawa do robienia głupot. Dlatego przymykam na to oko.

W książce poruszany jest też wątek toksycznych rodziców. Jak...

Czytałam drugi raz.
Ma coś takiego Pani Douglas w sposobie pisania, że to do mnie po prostu trafia. Potrafi wykreować bohaterów, napisać błyskotliwy dialog, zbudować dramę, to lubię. Jak czytam i mnie za gardło chwyta.
Juliet i Jaxon to zderzenie dwóch żywiołów, a jak coś się zderza to musi być gorąco.
Powrócę tu jeszcze 🙂

Chyba najlepsza z części w cyklu. Złożeni bohaterowie, poruszające historie, wielka namiętność. Wszystko to sprawia, że czyta się mega szybko i przyjemnie. Wzruszająca i zabawna, polecam.

Moja ulubiona spośród całej serii, świetnie wykreowani bohaterowie, zadziorni i nieprzewidywalni, Jax...najlepszy :)

Historia Jax`a i K.C. była: przerażająca, ciekawa, wybuchowa, zmienna. Polecam, książka była ciekawsza niż część druga, chociaż Madoc jest sympatycznym chłopakiem

K.C. i Jax różnili się tak bardzo, jak tylko różnić mogą się dwie osoby. Inne doświadczenia, inne problemy, a jednak w głębi serca czuli się podobnie, do czego obydwojgu było się tak bardzo ciężko przyznać. Ale nigdy nie było dane im być razem. Ona miała chłopaka, a on wiedział, że ta dziewczyna może zmienić jego życie i gdy już będzie jego nie pozwoli jej odejść, wiedział,...

Boże miałam ochotę nakopać do dupy Jaxa, a później poklepać po główce zza dobre zachowanie;) zarozumiałe dupki;DD mimo wszystko ta część również sprostała zadaniu:) Polecam!

• 2018
  • 2019