Biedronka

2014-01-01
2000-01-01
42 min.
Monika Perzyna

Książka o gburowatej biedronce, która zaczepia wszystkie zwierzęta, które spotka na swojej drodze. Bardzo pomysłowa książka, a ilustracje autora, choć utrzymane w stylu typowym dla niego, są tu dość przystępne. "Biedronka" spodobała się mojemu niespełna trzyletniemu dziecku, a i mnie pod koniec nawet rozbawiła.
Warto sięgnąć.

Warto sięgnąć.

O biedronce, która cały dzień zmarnowała na zaczepianie większych od siebie i prowokowanie do bójki.
Świetna książeczka dla maluchów, które przejawiają skłonności do agresji. Może stanowić dla rodzica ciekawy punkt wyjścia do rozmowy na temat tego, skąd się bierze chęć siłowej konfrontacji.

Druga z kolei książeczka autora, która wpadła mi w ręce. Forma książki jest wprost wspaniała, uwielbiam niebanalne książki które dziecko odbiera więcej niż jednym zmysłem :)

Historia gburowatej biedronki niesie piękny przekaz i daje dziecku do myślenia. Wplecione godziny zegarowe dodatkowo uczą oraz pokazują przebieg następujących po sobie zdarzeń.

Idealna pozycja edukacyjna i uwrażliwiająca a także wspaniała zabawa dla dzieci i rodziców

Idealna pozycja...

• Dla dzieci