The Resolution of Callie & Kayden

Chyba najgorsza część z całej serii - pisana na siłę, nie wnosząca nic ciekawego. Przeczytać i zapomnieć.

Podobała mi się najmniej z całej serii, ale i tak była bardzo dobra. Polecam.

Podobała mi się najmniej z całej serii, ale i tak była bardzo dobra. Polecam.

Chyba wolę części z Callie i Kaydenem niż Violet i Luke, lepiej mi się to czytało mimo że temat również i tutaj jest ciężki. Jednak cieszę się, że już mam to za sobą, bo jak na początku wszystko szybko mnie wciągało tak ostatnie części kończyłam trochę z przymusu.

Po zakończeniu pierwszego tomu miałam ochotę od razu na drugi. Autorka umiejętnie poprowadziła akcję w pierwszej części, więc byłam bardzo ciekawa jak poradzi sobie z następnymi tomami. Gdy już je kupiłam i zaczęłam czytać...
Powiem tylko tyle: nie zawiodłam się!

W kolejnych częściach Jessica Sorensen dodaje dawkę niesamowitych emocji i sprawia, że nie mogę oderwać się od tych pełnych cierpienia słow.

Callie to postać, która jest uosobieniem dobra i spokoju. Natomiast Kayden to bohater, który miło mnie zaskoczył. Nie był typowym ''bad boy'em'' z romansy, które czytam. Jest to postać bardzo wrażliwa, zamknięta w sobie.

Bałam się, że autorka nie poradzi sobie z postacią Kaydena. Przemoc w rodzinie, okaleczenia i brak miłości to wątki, które są trudne do rozwinięcia. Jessice Sorensen wyszło to idealnie. Z niebywałą subtelnością, krok po kroku rozwijała wszystkie wątki. Baa! Nawet dodała kolejne, które wyszły fenomenalnie.

Podsumowując, Jessica Sorensen sworzyła historię, która wzrusza, porusza i jest stworzona do kochania. Polecam, polecam, polecam!

Powiem tylko tyle: nie zawiodłam się!

Super. Bardzo mi się podobała cała seria. Książka dająca nadzieję. O ludziach którzy zostali skrzywdzeni nie tyle przez los, co przez rodzinę i bliskie im osoby. O odbudowywaniu siebie, o pokonywaniu długiej i mozolnej drogi do szczęścia. O konieczności pracy nad soba, a to wszystko z powodu drugiej osoby. Osoby, której jako pierwszej po traumie można było zaufać, osoby, która to rozumiała i trzymała za rękę w najtrudniejszych momentach. To wszystko pokonali dla osoby i dzięki osobie, którą bezgranicznie pokochali. Przetrwali, bo mieli siebie, bo karmili się nawzajem nadzieją i wiarą w siebie.

Trzeci tom serii o Kaydenie i Callie okazał się bardzo średni. Szczerze mówiąc trochę się wynudziłam... Według mnie ta część w ogóle nie dorównuje tomowi pierwszemu, który miał w sobie to coś. W "Rozstrzygnięciu..." znaleźć można szczęśliwe zakończenia dla dwóch smutnych historii, jednak nic w tej książce nie porywa. Opisy problemów, które były w tej serii tak znaczące, tutaj są płytkie i średnio do mnie przemawiały, a autorka skupiła się za to na powtarzaniu w kółko tych samych zdań o wielkiej sile miłości, która pozwala pokonać nawet najgorsze życiowe problemy. Niestety według mnie to tak nie działa i całość tej opowieści dużo traci. Na początku myślałam, że to wzruszająca i dobrze poprowadzona powieść. Teraz jednak uważam, że miała potencjał, który nie został do końca dobrze wykorzystany. Wielka szkoda.

Jak dla mnie najgorsza część. Totalnie nic się nie dzieje i tak naprawdę oprócz tego, że będą sobie żyli długo i szczęśliwie, nie ma nic wartego uwagi. Zawiodłam się, bo pierwsze dwa tomy skradły moje serce.

Ta książka jest idealnym zakończeniem opowieści o doświadczonych przez życie młodych ludziach. Historia Callie uświadamia czytelnikowi, że aby pójść do przodu należy zamknąć przeszłość i zostawić ja za sobą. Tego co się wydarzyło często już nie da się zmienić, ale należy wyciągnąć wnioski i iść dalej. Ciągłe rozdrapywanie ran może przynieść więcej szkody niż pożytku. Wzruszająca opowieść, którą warto przeczytać.

Mam pytanie odnośnie tego cyklu. Czy przedstawiona przeze mnie poniżej kolejność czytania książek w tym cyklu jest prawidłowa? Nie wiem, czy historie Callie i Kaydena oraz Violet i Luke'a się uzupełniają, czy są to zupełnie oddzielne historie:) 1. Przypadki Callie i Kaydena 2. Ocalenie Callie i Kaydena 3. Rozstrzygnięcie Callie i Kaydena 4. Przeznaczenie Violet i Luke'a 5. Przyszłość Violet i Luke'a 6. Niepewność Violet i Luke;a

Pomóżcie, proszę:)

Swoją przygodę z losami Callie i Kaydena rozpoczęłam ponad półtora roku temu.
I dopiero dziś przeczytałam tom kończący ich historię.
Jest tak jak się spodziewałam i tak jak powinno być.
Pełna szczęścia, miłości i nieustającej walki o lepszą przyszłość książka. Jest spokojnie i tak jak oczekuje się, że będzie.
Całą serie polecam bo jest godna uwagi.

Swoją przygodę z losami Callie i Kaydena rozpoczęłam ponad półtora roku temu.
I dopiero dziś przeczytałam tom kończący ich historię.
Jest tak jak się spodziewałam i tak jak powinno być.
Całą serie polecam bo jest godna uwagi.

• Romans

Jessica Sorensen Rozstrzygnięcie Callie i Kaydena Zobacz więcej