Nic, tylko noc

Okładka książki Nic, tylko noc Bill Pronzini
Okładka książki Nic, tylko noc
Bill Pronzini Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller Seria: Seria z Puzzlami literatura piękna
Seria z Puzzlami
C&T Crime & Thriller
2004-01-01
2004-01-01

Okładka książki Problems Solved Barry N. Malzberg, Bill Pronzini
Problems Solved Barry N. Malzberg, ...
Okładka książki On Account of Darkness and Other Stories Barry N. Malzberg, Bill Pronzini
On Account of ... Barry N. Malzberg, ...

dawno przeczytana, krótka, zapada w pamięc

dawno przeczytana, krótka, zapada w pamięc

Upiory z przeszłości - koszmar z dzieciństwa, szaleństwo po śmierci żony - z tym zmagają się główni bohaterowie. Świetny, klimatyczny ,pełnokrwisty thriller.

• 2005
  • Posiadam_przeczytane